Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség esetén lehet nyitott...

Terhesség esetén lehet nyitott a méhszáj? Hol kell ilyenkor elhelyezkednie és milyennek kell lennie?

Figyelt kérdés
nyúlós fehéres folyásom van
2010. nov. 15. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, terhesség esetén zárt és középen vagy teljesen hátul (alig lehet elérni) nekem középen volt de zárt volt.
2010. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha zárt akkor semmi féle kis lyukacskát nem érezni,vagy kis mélyedés azért van ,vagyis érzel olyant vagy teljesen sima??
2010. nov. 15. 19:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Érezni kis lyukacskát, nyílást, akik még nem szültek soha azoknak kis gömb szerű nyílás van akik meg már szültek azoknak olyan mint egy vágás,(vonal), a méhszáj sosem olyan zárt, hogy ne érezz ott nyílást , viszont ilyenkor nem tudod beledugni az ujjad, ovukor pedig igen!
2010. nov. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
atya ég az nem fog fájni?én nem mertem de ma megprobalom.
2010. nov. 16. 12:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért óvatosan, csak ovukor olyan, hogy becsusszanhat az ember ujja amikor vizsgálja, de szépen ki lehet tapintani ujjbeggyel is , persze ha eléred.
2010. nov. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem értem,én eddig pár hete foglalkozom vele de mindig elértem,ajjjjj....sose fogok kiigazodni magamon.
2010. nov. 16. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Az jó ha nem éred el:) terhesek nagy része nem éri el.
2010. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!