Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan all 9 hetes babatok a...

Hogyan all 9 hetes babatok a napi rutinnal? Mennyit van font es mennyit alszik? Hogyan lehet egy jo rutinhoz szoktatni?

Figyelt kérdés
Nekunk volt valami fele rutinunk de hasfajos is szoval mikor ekkor mikor akkor alszik el.De az utobbi heten megfigyeltem hogy egyre tobbet van font.Eves utan elfarad kicserelem a pelusat,nezelodik kicsit aztan sirdogal.Hasra forditom akkor nehezen elalszik(de almos) de van hogy csak 20-30 percre aztan megint font van.Akkor kiveszem nezelodik 10-15 percet de megint elkezd sirni asitozni mert almos.Akkor megint szenved egy sort es szunyokal 20 percet.Es ez igy megy egesz nap.Hogy alakitsak ki igy egy rutint ha alig alszik es alig bir font is maradni?Vagy ez igy lesz 1-2 honapig es magatol kialakul?Vagy faraszam ki jobban?De akkor meg jobban fog sirni hogy almos es en nem teszem le.Tanacsok?
2009. júl. 30. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:

az én kislányom is 9 hetes, nálunk is valahogy így van ,ahogy leírtad. Próbálok minél többet játszani vele, de nem egyszerű...

2 hétig az éjszakát is átaludta (10-5), de 2 napja felkel 2-kor is. szerintem változni fognak, csak idő kérdése, kialakítják a maguk kis rutinját! Türelem!

2009. júl. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A kislanyom az szuletes napjatol atalussza az ejszakat amiert ossze teszem a kezem!Este 9 korul leteszem igaz neha van 10 mire elalszik addig szorakozik a cumival es az utobbi 3 napban nem 4-5 korul kel reggel hanem fel 6-kor.

Igy o 5* eszik egy nap es 3 orankent.

De ha nem alszik akkor azon toprengek hogy van meg 2-2,5 ora a kovetkezo etetesig es mit kezdjek vele.Annyi ideig ne nezelodik el de elfarad de van amikor latom rajta hogy hiaba almos nem akar aludni mert csak emeli a fejet nezelodik ilyenkor nagyon nehez.Na es nem tudok se fozni igy nagyon vagy csak egyszeru dolgot es ismerossel megbeszelni idopontot egy setara sem mert vagy akkor alszik el vagy kell fol vagy a hasa faj es sir.Nagyon nehez igy veluk de bizom benne ahogy telik az ido jobban kialakul minden nalluk.

2009. júl. 30. 12:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. 9 hetes az én babóm is. Az éjszakát, már 5-6 hetes kora óta átalussza. Napközben egyre többet van fent, van mikor kiveszem és játszom vele, vagy a hátára fordítom, és raktam az ágyára kocsiláncot,(zörög, csörög, színes) és azzal játszik. Egy próbát megér.
2009. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!