Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt szeretném ha olyan kismami...

Azt szeretném ha olyan kismamik írnának akiknek még kisbabájuk van és terhesek! Nem lesz baja a magzatnak az emelgetéstől?

Figyelt kérdés
9 hónapos a kislányom és terhes vagyok!Ti hogy oldjátok meg az emelgetést?például kislányom ugy alszik csak el ha csak én föl alá járkálok vele!Ez nem lesz gond?vagy a természet megoldja?végülis sokan vanak akiknek pici babájuk mellett terhesek nem?És egészségesen kihordják!
2009. febr. 11. 09:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A 10 32-es vagyok én úgy amíg nem volt ekkora a pocak addíg úgy csináltam hogy valamelyest rátámaszkodtam a kiságy szélére és karból emeltem meg a gyereket ha nehézvolt felültettem a kiságy szélére és onnan ujúlt erővel szintén.

De persze az enyém már feláll.Most hogy nagy a poci megvárom míg feláll és úgy.Ha atied még nem áll akkor előszőr mikor behajolsz az ágyba ültesd fel már annyival is közelebb van.Meg azt is lehet csinálni ha szükséges tehát az orvos azt mondja hogy vigyázni kell.Hogy a kis ágy rácsából kivesztek két rudat úgy hogy azt vissza is tudd rakni.Et nektek kell kitalálni mert az én párom megcsinálta így és még agyerek se tudja kinyitni ha nem akarom de ezt leírni nem tudom.Ha meg van akkor ott könnyebben kitudod horgászni a babót igaz ahhoz le kell hajolni vagy gugolni de megoldható.

De azért annyira nem szörnyen nehéz ez a dolog. Sokan emelgetik pocisan a nagyobbat és nincs semmi gond.

2009. febr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!