Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lesz baja a babának a sok...

Nem lesz baja a babának a sok emelgetéstől?

Figyelt kérdés
16 hetes kismama vagyok és van egy másfél éves kisfiam akit bizony még elég sokszor fel kell venni. Amúgy 12 kiló. Igyekszem minél kevesebbet, dehát a lépcsőn is még vinnem kell. Ugye nem lesz semmi baj?
2010. máj. 17. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Hányan,. de hányan viszik végig a 2., 3. terhességüket kis korkülönbséggel, minden probléma nélkül.... Ha minden rendben van, nem görcsölgetsz, nem vagy veszélyeztetett, nem vérezgetsz, ugyanúgy élheted az életed, mint eddig. Azt, ha valami nem jó, úgyis érezni fogod, olyankor tedd le a "nagyot", pihenj... Én minden terhességemet végig dolgoztam a gyerekekkel, kerttel (36 hetesen krumplit szedtem!!!), soha nem volt semmi bajom... a gyerekeim is időre születtek.
2010. máj. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Hat a sok emelgetes bizony nem tesz jot. Probald emg raszoktatni a gyereket, hogy mostantol kevesebbet veszed fel. Nem mondom hogy abszolut ne vedd fel, mert az lehetlen:)

Sok sikert.

2010. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem egészséges, ha emelgeted a 12 kilós fiadat, persze érthető hisz még kicsi , de valahogy old meg, hogy minnél kevesebbszer kelljen felemelni.

Nekem azt mondták, hogy olyan 3-4 kilónál ne igen emeljek.

Jó babavárást!

23 hetes kismama

2010. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, másfél éves a lányom, igaz csak 9 kg, de ikreket várok, 23 hetes vagyok. Nem könnyű már amúgy sem, nemhogy még emelgetni, főleg egy hete. Próbálom én is minél kevesebbet felvenni, és apára hagyni a fűrdést pl ha lehet, de nap közben nincs mit tenni.

Szerintem is úgy van, hogy ha egészséges a terhesség, akkor nem lehet baj. Én veszélyeztetett is vagyok eleve, mivel ketten vannak, de hála Isten eddig minden ok, remélem így is marad. Mindenesetre tényleg minél kevesebbet emelgetni a lényeg szerintem, mert a cipekedés már csak haggyán, ha már az ölemben van nem olyan gáz, de felvenni...

2010. máj. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!