Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más 20 hetes terhesnek se...

Más 20 hetes terhesnek se látszik még a hasa? A tietek domborodik már?

Figyelt kérdés
Rajtam még csak nem is látszik semmi. Aggódom,első gyerekemnél már tekintélyes pocim volt.
2011. febr. 10. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:

19 hetes vagyok, és még rám jön a farmerom. Hozzá kell tenni, hogy nem vagyok egy nádszál alkat, de túl duci sem. Csak akkor látszik a pocakom, ha a hátamon fekszem.

Az első 2 gyereknél nálam is nagyobb volt, ennyi idősen már rég kismama nacit hordtam.

2011. febr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanabban a szűk farmerben mentem szülni, amit terhesség előtt hordtam. :) Mindkét terhességemnél a 30. hétre lett valami kis pocim, átlagos súlyú babáim születtek időre. Vékony alkat vagyok. Ne aggódj, nincs a babádnak semmi baja, csak nagyon beléd bújik! :D
2011. febr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,akkor meg is nyugodtam. Én furcsáltam,hogy hogy lehet 2 terhesség között ekkora a külömbség. Olyan mintha még mindíg 12 hetes lenne. Kezdtem komolyan félni.
2011. febr. 10. 11:30
 4/9 anonim ***** válasza:

23-24 hetesen kezdett el látszani a pocim, odáig max. olyan volt, mintha jót ettem volna. :)

De utána sem nőtt túl nagyra, csak az utolsó 3-4 hétben.

2011. febr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem úgy 18 hetesen kezdett el látszani, hogy nemcsak jóllaktam :) vékony vagyok (voltam)

egy barátnőmnek mg 20 hetesn olyan lapos volt a hasa, mint nekem 8 hetesen :)


Most a 2. babát várom, és nem fogytam vissza szülés után (8 hónapra rá lettem terhes, még szoptattam), és most 15 hetesen nagyobb a pocim már szerintem, mint az elsővel félidősen volt.

2011. febr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia.Én is 20hetes vagyok,nekem már látszik a pocim,de a kabát alatt még simán le tudnám tagadni:).Második baba nekünk is,szépen mocorog így én nem aggódom.Az első babánál nekem kisebb volt mint most,még csak 2kg híztam eddig,átlagos testalkatú vagyok.Ne aggódj nincs semmi gond.Boldog babavárást mindenkinek.

Üdv

2011. febr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

én 28hetes kismama vagyok.

nekem sem volt tul nagy pocim 20hetesen.

majd a 6honaptol kezd el nöni a pocid,nem kell félni

2011. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia! ne aggódj 21 hetesen nyoma sem volt a pocaknak, most 29 hetes vagyok,korábban ugyanígy egy anyukának akik aggódott, hogy kicsi a poci feltöltöttem a képet a 29 hetes pocakomról,ami nem nagy és megnyugodott, ha gondolod, tessék nézd meg, ebben egy 36 cm,1,10-1,20kilo, baba van aki a doki szerint jól van és egészséges, sőt már be is fordult :)

[link]

2011. febr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket. Tényleg picur poci.
2011. febr. 11. 07:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!