Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem kifejezetten terveztük a...

Nem kifejezetten terveztük a bébit, de mindenképpen marad, viszont az uccsó pillanatig dohányoztam-ne vessetek meg érte. Találtam egy cikket : www. Informed. Hu/eletmod/terhesseg__szules/rizikofaktorok/? article_hid=84279 Ki hogy van ezzel?

Figyelt kérdés
azért ez elég kemény, ha így van. Para azért, hogy akkor ilyen nagy a % a fejlődési rendellenességnek!?
2009. febr. 10. 13:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy hogy tudnak a kismamák cigizni a rosszullétek mellett. A tesóm is cigizett mert nem tudta, hogy terhes, de amikor elkezdődtek az undorok mindenféle szagoktól, el se bírt volna szívni egy szál cigit se, mert nem is esett volna neki jól, sőt...Én sose cigiztem,de a fűstje nem zavart soha, a terhességem 4. hetétől meg midenféle illat, szag. Parfümöt azóta se tudok használni, pedig már29 hetes vagyok. Azért gratulálok neked,hogy már nem cigizel, és tudatában vagy mennyire káros a magzatra. Sok kismamát nem érdekli, és dohányoznak végig. Én nagyon féltem a picikémet mindentől, túl is aggódom a dolgot talán. Boldog babavárást neked, és biztos vagyok benne, hogy teljesen leszoksz!
2009. febr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Három lányom van 13,10 és két és fél évesek mindháromszor az után tettem le a cigit miután megfogantak az első három hónap alatt sikerült is (sajnos szopatatás elhagyása után mindig visszaszoktam:()

az első 3300gr a második 3800gr a harmadik pedig 4150gr-os egészséges baba lett szerencsére egyiküknek sincs baja szépek és okosak! Most a negyediket várom és már több mint 3-éve leszoktam remélem így is marad!

28-hetes kismama

2009. febr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
utolsó voltam természetesen szoptatást akartam írni, bocsi!
2009. febr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Akárhogy is van, magadat szennyezheted úgy ahogy akarod, de egy gyermek egészségét nem teheted kockára a saját érdeked miatt. Felelőtlen dolog volt az biztos. Legközelebbi terhesség alatt még passzívan se dohányozz! Tényleg rengeteg betegséget szerezhet a szívbetegségen kívül is a gyermek a dohányzásod miatt!
2010. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Régen írtam ezt a kérdést ki, ezért úgy gondolom, tudatnom kell Veletek, mindenkivel aki kedvesés nem kedves volt velem:) 2009.10.05.én, este 18h.kor,3120g, 52cmrel gyönyörű kislányunk született,túlhordás miatt le kellett szívni az orrát, hogy fel tudjon sírni,kicsit besárgult, azon kívül a múlt héten volt először náthás kicsit,(8hónapos!) DE SEMMI BAJA NEM VOLT. Szerintem, nem kell, hogy elbujdosson az, aki nem tud róla, hogy babát vár, és ugyanolyan életet él, mint azelőtt! Persze, ha tudatos a babatervezés, akkor egyértelmű,hogy oda kell figyelni..Mindenkinek boldogságot, egészséget!
2010. máj. 29. 09:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!