Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi iddös terhes vagyok...

Mennyi iddös terhes vagyok pontossan szerintetek?

Figyelt kérdés

a kérdeésem a következö:november 6.án volt meg utoljára

és mikor elmentem dokihoz 4-5 hetes terhességet állapitott meg.de honap végén elkellett mennem a kiskönyvet megcsináltatni és ott a védönő 7 hetes terhességet számolt.

augusztus 13.ára vagyok kiirva.

az én elméletem szerint 13 hetes vagyok de ahhoz képest meg nagy a hasam

előre is köszönöm a válaszokat

"egy 13 hetes kismama"


2011. febr. 8. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Itt pontosan kiszámolhatod: [link]

A terhesség idejét mindig az utolsó mensi első napjától számítják, hiszen ez az egyetlen ismert, fix időpont.

A has nagysága nem függ össze azzal, hogy épp mennyi idős terhes vagy... Van, akinek már a 14. héten hatalmas a pocija, a másiknak meg a végén is kicsi. Barátnőmnek 16 hetesen akkora volt, hogy mindenki azt hitte, rövid időn belül szülni fog :)

2011. febr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13 hetes vagy. Az uh-n mi volt? Teljesen mindegy, hogy mekkorának látod a hasad.
2011. febr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

igen, 13 hetes vagy! ugyanez van velem is, a dokim 2 héttel kevesebbet számolt, van ez igy. Ami a hasadat illeti, föleg ha nem az elsö terhességed, akkor nagyobb, és alak függö is.


egy 28 hetes

2011. febr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én is annyi idős vagyok mint Te. Nekem nov. 5.-én volt meg utoljára, és aug. 12.-re vagyok kiírva. Én 13 hetes és 5 napos vagyok ma. Sztem a has mérete és növekedési üteme mindenkinél más, nagyon sok mindentől függ, alkat, puffadás stb... Nekem is nőtt már a hasam, de még csak én látom, kívülről még egyáltalán nem látszik.

Neked lehet , hogy nagyobbacska pocakod lesz :)

2011. febr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sztem jól számolták: aug. 13-a a szülés várható időpontja, és most pont 13 hetes vagy!

Baba méretei alapján lehet 1-2 hét eltérés a valódi kort illetően.

Én most 28 hetes vagyok, de kezdettől fogva 1 héttel idősebbnek látják a babát - valószínűleg azért, mert nem pont középidőben fogant, hanem bő 1 héttel előtte.

Boldog babavárást!:)

2011. febr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

10:59-es vagyok.

Ja, és a hasméret semmit nem számít...

Nekem ugye 1 héttel még nagyobb is a baba, mégis csak kb. 3 hete kezdett igazán látványosan nőni a pocim.

Barátnőm egyidős velem, az ő babája 1 héttel kisebb a naptári időponthoz képest - viszont neki kezdetektől fogva óriási a pocakja.

Amíg a doki mindent rendben talál, UH-n is, addig nem érdemes morfondírozni a pocak-méreten, a babád valószínűleg naggyon jól érzi magát odabent mindenhogyan.:O)

2011. febr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia. Én is 13 hetes vagyok, ma kezdtem, augusztus 16-ra vagyok kiírva, nekem is gömbölyödik a pocim, de sokan azt mondták ezek csak a belső átrendeződések, felfújódás stb. Nincs ok az aggodalomra. Az uh-n milyen eredményeket kaptál?

Mert abból lehet következtetni, hogy hány hetesnek felel meg a babád.

2011. febr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szia! ezen ne aggódj, 21 hetesen semmi hasam sem volt, és még 26-27 hetesen sem látszódott csak kicsit, vki ugyanennyi hetesen meg kétszer akkora pocakkal rendelkezik, nem a korától függ, hanem az elhelyezkedésétől, a csípő szélességtől, a magasságtól, hogy hányadik baba stb
2011. febr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12 hetes vagyok, nov 12-én volt meg utoljára és aug 19-re vagyok kiírva! szóval 13 hetes vagy!
2011. febr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hi-hi :-) Én is aug 12-re vagyok kiírva. tehát ma 13+6 vagyok. Nekem nő a pocim, már kismami gatyót hordok. Elég hihetetlen. Már látszik. Sőt tegnap vettem észre, hogy a köldököm más alakú lett... pedig nem híztam egy dekát se, mondjuk van miből táplálkozni a babának, és rókakoma is van rendesen.
2011. febr. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!