Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30 éves vagyok van már egy...

30 éves vagyok van már egy 8éves fiam. A menstruáciom mindig pontossan jött, sosem késet! Most ugy jártam hogy 1 napot késet, végül megjött de nem olyan mint amilyen lenni szokot! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Elötte is észrevettem furcsa dolgokat! Nagyon erös szivverésem volt+torok remegés, hirtelen szédülés, és rengetteg édeség evés!Párommal rendszeresen védekezés nélkül élünk nemi élete. Mit gondoltok, lehetséges hogy mégis terhes vagyok!? Azt azért még hozzá teszem, hogy mivel késet a mensesem, nagyon keményen tudat allat ezen járt minden gondolatom, éjjel erröl álmodtam. Lehetséges -e az hogy csak azért jött meg mert folyamatosan ezen agyalok?
2011. febr. 17. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ezt írom, de 30 évesen már tudhatod, hogy ez jelentheti is a terhességet, meg nem is. Millió oka lehet annak, ami történt. Persze, előfordulhat, hogy mensi mellett terhes vagy (pláne, ha nem is védekeztetek), de az is lehet, hogy csak bebeszélted magadnak a tüneteidet.

Vegyél egy tesztet, az majd nem csak okoskodni tud, hanem konkrét választ ad.

2011. febr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Neeeeeeeemmmmmmmm. Ha megjött, akkor megjött. Persze vannak, akiknek terhesség alatt is megjön az elején. Lehet egy kis kivizsgálás nem ártana.
2011. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj,de nem az volt a kérdés,hogy Én mit gondolok,hanem az,hogy mások mit gondolnak!!És valóban lehetek az is,meg nem is,de ezt te nélküled is tudtam 30 évesen ahogy irtad!
2011. febr. 17. 11:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Mivel megjött, ezért nem vagy terhes. 1 napot késett, az semmi! Nekem 15 napot késett, mégse vagyok terhes, csak így alakult.
2011. febr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Tudod a választ? Akkor miért kérdezed meg?

"Lehetséges-e...?" Válasz: bármi lehetséges.

Más véleményére vagy kíváncsi? Ha egyszer ez az igazság, akkor mit akarsz még, hogy írjanak neked? Vagy csak beszélgetni akarsz? Ez nem egy csevegő fórum. Találsz a neten egy csomó oldalt, ahol szívesen megnyugtatnak, hogy az van, amit hallani akarsz.

De ehhez miért kell itt írogatnod? Itt a válaszolók segíteni akarnak, te meg besértődsz és hisztizel, mert nem azt válaszolja valaki, amit vártál.

Aztán, amikor veszem a fáradtságot, hogy egy ilyen együgyü kérdésre válaszoljak (mert ugye hát: Istenem, nem születhet mindenki 100 feletti IQ-val), még én vagyok lehordva... Szánalmas.

2011. febr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolso: Normalis hangnembe nem tudtal volna valaszolni a kerdezonek? Maskor inkabb ne irj mert szerintem jobban jart volna ha nem a te epito jellegu hozzaszolasodat olvassa.

A szanalmas meg te vagy mar bocsanat.

Az iq-drol meg ne is beszeljunk.


Kerdezo: Ezek szerint babat terveztek ha nem vedekeztek?

Hany napos volt a menzid?

2011. febr. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Te olyan nagyon okos vagy vagy annak véled magad,akkor mért fecsérled a drága idödet az én "bugyuta"kérdésemre?????????

Az IQ-ról beszélhetnénk,de nem alacsonyodok le a szintedre!!!!Én egy egyszerü kérdést tettem fel,amire senki nem kért meg hogy válaszolj!!

Mivel van már egy gyermekem,nem vagyok sem hülye,sem ostoba,csak vele nem igy jártam!

Ezért kérdeztem,hogy esetleg járt-e még igy valaki stb.....

De ha tudom,hogy itt van egy-két ekkora tahó akkor biztos nem kérdezem meg!

2011. febr. 18. 08:15
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolonak:

Igen szeretnénk még egy gyereket,azért nem is védekezzünk.Egyébként meg nagyon nehezen leszek terhes mert hátul van a méhszájam.Mi miota együtt vagyunk 10éve nem védekezzünk és ez idö alatt egy terheségem volt!

Ezért gondoltam,hogy esetleg most!Mert sok olyant is olvasok hogy megjön neki és mellette mégis terhes!Most már 2 napja hogy megvan,ugyhogy már biztosan nem vagyok az!

Köszönöm a válszodat!

2011. febr. 18. 09:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Alapvetően normális hangnemben válaszoltam, de felhúztam magam azon, hogy a kérdező beszólt.

1. Igazad van, időfecsérlés volt válaszolnom, mert nem jut el a tudatodig a válaszom lényege, de ezt előre nem tudhattam.

2. A kérdésed nem az volt, hogy járt-e még így valaki, hanem a nyilvánvalóan felesleges "lehetséges-e". Erre válaszoltam.

3. IQ? Lássuk csak: magamról nem mondtam semmit, de az már eleve minősít, hogy nem tudod, a 100-as IQ nem azt jelenti, hogy valaki "olyan okos", hanem egy átlag.


Mellesleg...

"30 éves vagyok van már egy 8éves fiam." -hiányzik egy vessző; 8 éves egybe van írva.

"késet!" -2 t betű

"Most ugy jártam hogy 1 napot késet, végül megjött de nem olyan mint amilyen lenni szokot!" - ugy: hosszú ú; késet: 2 t; megjött után vessző; mint előtt vessző; szokot: 2 t.

"Elötte, erös" -hosszú ő.

"rengetteg édeség" : rengeteg édesség a helyes.

Szóköz és betűhiányok, amit nem a tudás hiányával, csak a figyelmetlenséggel magyarázok...

".. mivel késet a mensesem, nagyon keményen tudat allat ezen járt minden gondolatom, éjjel erröl álmodtam. " ..huhh... késet (késett), allat (alatt), erröl (erről).

Az utolsó mondat sem tökéletes.

Senki sem kért meg, hogy válaszoljak? Miért, nem egy kérdést tettél fel? Tudod, itt ezekre szokás válaszolni.

Hülye? Ostoba? Írtam ilyeneket? Ha nem kezdesz el pattogni, akkor még ennyit sem írtam volna.

Tahó??? Sértegetsz? Akkor ki is az?

2011. febr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mar megint egy 2 labon jaro helyesirasi szotarral van dolgunk meg ilyet...:)

En is megkaptam mar,hogy buta vagyok mert nem tudok helyesen irni. Angol nyelv teruleten elek, folyekonyan beszelem az angolt es sokat felejtettem magyarul, raadasul a csaladon kivul mindenhol angolul kell beszelnunk.

Azt hiszem ez megbocsathato.

Ez egy pelda arra, hogy nem biztos,hogy buta is az az illeto aki nem ir helyesen.

De azt hiszem veled nem erdemes vitazni 88%-os ugyis csak a magad igazat hajtogatod.

Azert azzal nem ertek egyet,hogy ez nem "forum", itt rengeteg olyan kerdes van ami csak a celbol indul,hogy tapasztolatokat, velemenyeket osszanak meg egymassal mint pl. a hogorbek vagy a "ki mikorra nem varja" vagy mint nalunk a babaknal a "kinek a babajat hogy hivjak es miert ezt a nevet kapta" vagy "anyukak ki honnan ir ide".

Es ezzel nincs semmi baj, voltakeppen beszelgetni jarunk ide.

En egyedul vagyok itthon a 19 honapos kisfiammal, mivel a ferjem dolgozik, itt kulfoldon nincs tul sok baratunk es ok is dolgoznak a csaladom otthon Magyarorszagon ezert ez az egyik rendszeres tarsasagom.


Kerdezo:

Orvosnal voltatok mar? Esetleg mas pozt kene kiprobalnotok. En ugy hallottam lyen esetbe legjobb hatulrol csinalni. Aztan maradj ugy amig tudsz es wc-re meg sehova ne menj ki. Aludj ugy,hogy parnat teszel a popsid ala.

Ha probaltad akkor ne haragudj.

Amugy igen, en is gyakran olvasom itt,hogy van akinek megjon es megis terhes. Szerintem ha normalis a menzeszed akkor most nem vagy babas de ne add fel, mert sikerulni fog. Ha egyszer mar terhes lettel akkor biztos leszel megegyszer. A tesom is terhes volt de megjott neki, igaz kevesebb volt neki es aztan kiderult,hogy mehenkivuli terhessege van-volt mert mar gorcsolt mikor korhazba kerult. Ezt nem azert irtam le,hogy megijesszelek mert attol lehet sikeres egy terhesseg,hogy kozbe menstrual valaki mellette.

Minden jot neked! Es szoritok,hogy osszejojjon a baba!:)

2011. febr. 19. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!