Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30 éves vagyok van már egy...

30 éves vagyok van már egy 8éves fiam. A menstruáciom mindig pontossan jött, sosem késet! Most ugy jártam hogy 1 napot késet, végül megjött de nem olyan mint amilyen lenni szokot! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Elötte is észrevettem furcsa dolgokat! Nagyon erös szivverésem volt+torok remegés, hirtelen szédülés, és rengetteg édeség evés!Párommal rendszeresen védekezés nélkül élünk nemi élete. Mit gondoltok, lehetséges hogy mégis terhes vagyok!? Azt azért még hozzá teszem, hogy mivel késet a mensesem, nagyon keményen tudat allat ezen járt minden gondolatom, éjjel erröl álmodtam. Lehetséges -e az hogy csak azért jött meg mert folyamatosan ezen agyalok?
2011. febr. 17. 10:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Új kérdés kiírásához a szabályok közül pár:


"* Kérdésed konkrét legyen. Ne azt kérdezd, hogy "Tudja-e valaki", mert arra egy Igen vagy Nem a helyes válasz. Ne kérdezz olyat, hogy "Mi a véleményetek", mert ez nem elég konkrét, nem létezik rá helyes válasz! Szóval azt kérdezd meg, amit valójában tudni szeretnél!

* Ügyelj a helyesírási hibák elkerülésére!"


Az, ha valaki ejt néhány hibát, vagy eleve nem képes (angol billentyűzet) helyesen írni, az nem ugyanaz, mint amikor valaki annyira igénytelenül ír, hogy rossz olvasni is. Ha meg valaki azzal jön, hogy ő nem ostoba, az a minimum, hogy helyesen ír.

Egyébként is: akinek nem inge, ne vegye magára!

2011. febr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!