Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, akiknek a babái...

Anyukák, akiknek a babái között 15 hónap van, adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Babakocsi, kiságy, napirend, szoptatás, bevásárlás, minden érdekelne!
2011. febr. 2. 11:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

15 hó van a fiaim között, én is augusztusban szültem a másodikat. a végén nagyon nehéz lesz a pocid és a meleg együtt. nem tudom hol éltek, de ha van kert a nagyobb állandóan kint lesz és alig lehet bírni a hőséget nagy hassal.

utána: hát ne legyenek illúzióid, főleg ha a kicsi is szopni fog. hullanak a nevelési koncepciók, addigi tisztaság és higi mánia, stb a porba minden nap.

a kérdésedre:

babakocsi: tandem, vegyél használtan. nekem van kötőm és + szóló babakocsi, de a tandem jobb. meg fogod becsülni a perceket, amikor egyik sem lóg rajtad.

kiságy:2 db rácsoságy

napirend: nagyobbhoz igazodik, abban az értelemben, hogy a nagyobb gyerek nappali főalvása essen egybe a kisebbik nappali főalvásával. remélem érthető. ha javasolhatom ne legyen kétféle napirendje a gyerekeknek. tapasztalatom, hogy sokkal fárasztóbb, mivel ha az alvás eltér, akkor eltér az evés és a játék is, és nagyon zilált lesz a nap. a két gyerek délben ugyanakkor egyen és után nagyalvás.

szoptatás: a nagyobb már nem szopott mikor jött a kisebb, nem szoptattam tandem. a kisebbik 4 hós koráig szopott, igény szerint.... hát nem sírom vissza. meg sem tudsz mozdulni, miközben a nagy mozgásigényű gyereked mindent csinál...

bevásárlás: minden második nap délelőtt tandemmel. nekem az a pihenés.

2011. febr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!