Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik betöltötték a 35 évet amikor teherbeestek?

Figyelt kérdés
Bevállaljátok e a magzatvíz mintavételt vagy sem. Ha jól tudom már emelték a korhatárt és nem csinálják automatikusan 35 éve kortól.
2011. jan. 30. 19:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én bevállaltam az amnio-t. Ugyan az alacsony AFP-n kívül más nem indokolta (aki gondolja lehet a köveket dobálni, de én így döntöttem!!)és 2 egészséges majdnem kamasz fiú mellé semmiképpen sem szerettünk volna beteg babát, így inkább bevállaltam és kifizettem. Igazából a nyomós érv az volt hogy éppen akkor hoztak a gen.tanácsadóba egy down-os babát. Hál'Istennek a pici fiam teljesen egészséges.

26 h km

2011. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az lemaradt, hogy a korhatárt egyelőre nem emelték föl, tehát 35 éves kortól megcsinálják, ha kéred. Igaz, hogy mondták a genetikai tanácsadáson, a szakmai protokoll szerint ma már a 37. évet tekintik a bűvös számnak (feltételezem, az egyre modernebb szűrővizsgálatoknak köszönhetően).


Utolsó előtti válaszoló voltam.

2011. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2011. febr. 1. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!