Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok. Pár hete...

34 hetes vagyok. Pár hete ekcémás lett a kezem és Elocomos kevert krémet kaptam rá. Árthatott ez a babának? Most hallottam, hogy azt nem is nagyon lehetett volna. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Most várom a 2.babát. 10 hetes vagyok, 8 hetesen voltam dokinál, direkt rákérdeztem az Elocomra és minden gyógyszerre, ugyanis van 1-2 ekcémás foltom, amit a kisfiam Elocomjával (higított) szoktam bekenni. Azt mnodta, nyugodtan. Eszeveszetten úgysem kenem.
2011. jan. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem elég komoly bőr problémám volt és én arra kaptam elocomos krémet de csak szigoruan 2 hétig használhattam mert olyan erős.Mondjuk ha keverve van lehet h gyengébb.Én terhessen nem merném használni mert teli van szteroidokkal.:(
2011. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mikor terhes voltam az első babámmal én is ekcémás lettem az utolsó két hónapban. Nekem bevált a Halicar nevű homeopátiás kenőcs, ez recept nélkül lehet kapni és várandósan is lehet nyugodtan használni. Az Elocom krém szteroidos, én inkább mást keresnék. Egyébként nekem a szülés után szinte azonnal elmúlt az ekcémám, ilyenkor csak az a félő hogy majd a baba is hajlamos lehet az ekcémára, ezért fokozottabban ügyelni kell a táplálására, ami inkább anyatej legyen mint tápszer.

Nekem egyébként mindig fürdés után jött ki és kiderült, hogy a vízben lévő klórtól, és a kisfiamnak is kijött másfél évesen szintén a fürdés után a víztől. Azóta csak gyógyszertári fürdetőt használunk és a Halicar krémet ami nála is bevált, ezzel kordában tartható.

Az a baj, hogy annak kellene utána menni kinél mitől jön ki az ekcéma, de sajna ezt a dokik nagyon ritkán találják meg.

2011. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ekcémás vagyok sajnos. Most a 2. terhességemnél jobban kijött. Én az elocomos, kevert krémet használom, az orvosom azt mondta, h ezt lehet mert nagyon gyenge.

2011. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

még az jutott az eszembe h mosdókenőcsöt is használok és ha ha nem felejtem el, h azzal mossam meg a kezem, ne a szappannal, akkor napokig nem is kell használnom a kevert kenőcsöt.

2011. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!