Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Finisben lévő kismamik hogy...

Finisben lévő kismamik hogy vagytok? Vannak már valami jeleitek a szülésre?

Figyelt kérdés
Nekem 3 napja távozik minden reggel a nyákdugóm,vannak erőteljes jóslóim,de a méhszájam sehogy sem áll azt mondta a doki.39 hetes
2011. jan. 28. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én 39+3 hetes vagyok! Az én nyákdugóm is elment (legalábbis azt hiszem az az volt :))Pár napja ébredtem éjszaka arra hogy görcsölgetek, de azóta sem történt semmi! A lábaim nagyon vizesednek már a hasam is leszállt, de ezen kívül semmi különöset nem érzek. Ha hétfőig nem történik semmi akkor valószínűleg befektetnek majd! Nálunk ez a szokás, hogy befektetnek kiirt nap előtt. Méhszájat az orvos nekem utoljára 20 hetesen nézett! :( Nem szeretné hogy a vizsgálatok miatt beinduljon a szülés. Aludni már hónapok óta nem tudok. ez az utolsó pár hét a leghosszabb, kikészít a várakozás :) Nekem első baba és kisfiú, és neked?
2011. jan. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekünk is kisfiunk lesz.Engem elég rendesen meg szokott vizsgálni az orvos,de mégse indul be.Jó lenne ha magától jönne.Engem nem akar még befektetni ha nem jön a kiírt napig akkor se.Gondolom ha indítani kell majd akkor.Kitartás neked!Hamarosan túl leszünk reméljük.Te hol fogsz szülni?
2011. jan. 28. 11:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy az én orvosom lihegi túl ezt a vizsgálat kérdést. Én Borsodi vagyok és Ózdon fogok szülni! Nagyon aranyosak erre felé (kevés a magyar kismama) :), de hát pénz az nincs így gyakorlatilag fájdalom csillapítás nélkül fogok szülni. Itt se EDA, se gáz se semmi. Mikorra vagy kiírva?
2011. jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Február 4.-re vagyok kiírva.Hát nem irigyelek a szüléssel kapcsolatba,de lehet nem is fogsz sokat szenvedni ezt nem lehet előre tudni és akkor nem gáz ha nincs eda.Én Budapesten a Mávban fogok szülni itt is nagyon kedves mindenki már csak azon izgulok,hogy minden rendben legyen és gyorsan túl legyünk rajta :).Te is izgulsz már?
2011. jan. 28. 13:01
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én holnapra vagyok kiírva. Nekem hétfőn távozott a nyákdugóm, s kedden is volt valami ahhoz hasonló, de az nem sima fehér, hanem véres volt picit, s tegnap is. Jóslóim a 36 hetes ctg után indultak be, amikor is nem nagyon mozgott a babám, s kézzel rásegítettek pocakon keresztül. Aznap egész nap görcsöltem s keményedtem. December közepén nézték meg először a méhszájam, s egy ujjnyira teljesen nyitva voltam. Azt mondták nem húzom ki végi, ahhoz képest holnapra vagyok kiírva. S kedden már bő két ujjnyira voltam kinyilva (külső, belső, középső méhszáj is). Nem vizesedek szerencsére, a jóslóim is abba maradtak, szinte már nincsenek is. Keményedni ritkán keményedek. Aludni tudok, csak néha kelek fel pisilni. Max. kétszer, s csak olyankor kelek fel, amikor már kényelmetlen azon az oldalon feküdnöm, s próbálok átfordulni, ami nehezen megy. Engem állítólag, doki még nem mondta, de CTG-n mondták, ha nem indulna be holnap a szülés, akkor jövőhét szombaton fektetnek be, s legkésőbb 6.-án vagy még aznap beindítják a szülést. Attól is függ mennyire sokan vannak a kórházban, mert ha helyszűke van, már 5.-én beindítják.

2011. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én is MÁV-ban fogok szülni, s kisfiú lesz. Neked van fogadott dokid vagy te is ügyeletesnél fogsz szülni?
2011. jan. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Van fogadott dokim Debreceni Attila nagyon rendes lekismeretes orvos ha ő lesz ügyeletben pont, akkor jól jársz.Most kerültem hozzá 38 hetesen a másik dokimat otthagytam aki az Uzsokiba van,mert egy szemétláda!Ha jönne egy front lehet megszülnénk mind :),de azt hiszem nem lesz :(.Úgy látom nem vagyunk sokan mostanára kiírva.
2011. jan. 28. 13:30
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha valaki megszül írjuk meg ide :) hogy ment.
2011. jan. 28. 13:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek első baba? Most nagyon fiú hullám van úgy látom :)Hát igen félek is rendesen a szüléstől így , hogy hiába is kérnék nem tudnának adni semmilyen érzéstelenítőt! Persze ha valami nem jól sül el és esetleg császároznak az más tészta! De remélem ilyen gond nem lesz!Miért váltottál dokit kérdező? Én is gondolkodtam rajta hogy fogok, de így már nem látom értelmét! Pedig velem is kibabrált rendesen az enyém.
2011. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Én feb 6.-ra vagyok kiírva.Teljesen zárt vagyok és semmi jóslóm sincs, kicsit kétségbe ejtő.Bár ma nagyon fáj a szemérem csontom és kicsit szúr a hüvelyem alig bírok menni.

Aludni szinte semmit nem tudok a sok pisi és mocorgás miatt.Se ülni se állni nem tudok, de nagyon boldog kismama vagyok ja és türelmetlen. :-))

Én a SOTE II fogok szülni.Ha kiírtig nem indul be akkor 8.-án fektetnek be és 9.-én indítják.Remélem nem lesz rá szügség.

Mindenkinek könnyű szülést.Jajjj és a legfontosabb nekem KISLÁNYOM lesz Boglárka

2011. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!