Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most ilyenkor mi van? (fájások)

Most ilyenkor mi van? (fájások)

Figyelt kérdés

Elkezdtem mérni a fájásaimat, így jöttek eddig:

19:26, 19:36, 19:52, 19:59, 20:06. Szóval még elég rendszertelen, de valahogy mégis rendszeres. És nem fáj annyira nagyon. Csak picit görcsöl a derekam és hasam, és be is keményedik nagyon. Ez most mi??


2011. jan. 25. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most már bármikor jöhet a bab.Én szerdai napon szültem,hétfő hajnalba ugyan ilyen fájásaim voltak.Reggel mentem nstre megvizsgáltak,és egy ujjnyira nyitva voltam,de hazaküldtek,mert rendszertelenek voltak a fájások,de azt mondták péntekig tuti meglesz a baba.másnap reggel 5 perces fájásokkal mentünk be.Szerda hajnalban meglett a kisfiam.
2011. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
* baba
2011. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt nálam...rendszertelen fájásokkal kezdődött...onnét tudtam hogy menni kell hogy elfolyt a magzat víz :)) szerintem nálad is így lesz !! Holnapra szerintem már kint lesz a babád :))


Könnyü szülést!! Írd meg hogy mi volt!!!

2011. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de az nem baj,hogy nem fáj annyira? Most még teljesen kibírhatóak! Nálatok is így volt?
2011. jan. 25. 20:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mikor kezd el nagyon fájni?Ha elfolyt a magzatvíz vagy burkot repesztettek.Na akkor fáj.aztán a legjobban akkor fáj amikor már csak kitolás van hátra,fáj a farcsontod,úgy érzed szétrepedsz,hogy nagyon kell kakilni,pedig nem is.Könnyű szülést kívánok neked.
2011. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem 4 gyerekem van.abból 3 sima szülés volt.és olyan gyenge fájásaim voltak hogy a 3 nem ért 1-et.valószinű jön a baba.könnyü szülést és boldog babázást.!
2011. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na mi újság veletek?

Mi lett a végeredmény?

2011. jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmi sajnos, elmúlt. :( De most már rendszeresen görcsölgetek és keményedek, szóval remélem nem sokat kell már várni a nagy találkozásra! :)
2011. jan. 29. 12:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!