Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan kismamák...

Vannak itt olyan kismamák akik január végére ill. február elejére vannak kiírva?Jelentkeznek már ilyenkor jósló fájások?

Figyelt kérdés
Én már éjszaka nem tudok aludni. Sokszor nem jó már oldalt feküdni sem, és csak virrasztok. Már a karácsonyi "vendégseregtől" is rosszul vagyok. Vagy csak én vagyok nyűgösebb?
2008. dec. 15. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én január 25-re vagyok kiírva,vannak már nekem is jósló fájásaim de még azért tudok aludni(csak ha nem a wc-t látogatom az éjszaka).Kitartás már lassan a célfelé tartunk!
2008. dec. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is jan. 25-re vagyok kiirva. az éjszakám is nagyon rosszul kezdődött. Azt hittem, hogy még az este utrakelünk a korházba. Nekem nagyon nagyon mocorog a babám, és állandóan keményedik is a hasam. legalábbis nagyon feszül. Amit még érzek, hogy érdekesen fájt a hasam, és ez nem az első nap volt. Nem tudtam volna elaludni hiába probáltam. hányingerem is volt, és olyan volt, mintha a baba ki akart volna valahol jönni, csak éppen utat keres. A kis feje is nyomta a méhszájam nagyon. Tegnap kb ezeket éreztem.
2008. dec. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én január 22-re vagyok kiírva! Ne aggódj, nem csak te vagy egyre nyűgösebb! Már nem is tudom mikor aludtam normálisan éjszaka. Az egy dolog, hogy min. ötször felkelek pisilni, de legalább közben tudnék aludni, de sehogy sem kényelmes! Ráadásul nekem idegbecsipődés is lett a derekamban, vagy a bébi nyom valamit nem tudom, de már alig bírok menni! Úgyhogy én is rettentően nyűgös vagyok! :) Ja és ennek tetejében a két ünnep között még lakást is cserélünk, úgyhogy költözöm is! :)

Kitartást Neked! Mostmár mindjárt itt a vége! :)

2008. dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat! Akkor nem csak nekem vannak "gondjaim". A hányingerrel én is küszködöm, főleg ha sokat eszem, ezért többször kevesebbet próbálok enni. Állandóan lihegek, mint egy kiskutya, pedig nem rohanok de a levegő is már elég nehezen jön. Én jan. 30-ra vagyok kiírva, a másik papíromon febr.2 tehát a kettő között valahol :)majd meglátjuk. A babám kevesebbet mocorog, de a rugása már nem kispályás. A pisilésről, és az éjszakai lábgörcsökről már nem is beszélve. De a baba jól van és ez a lényeg. :) Üdv Mindenkinek!
2008. dec. 15. 10:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én szintén január 30-ra vagyok kiírva. Remélem ki is bújk a kis manó. Én is rettentő nyűgös vagyok. Esténként már alig bírok megállni a lábamon. Alvás? Mi az? Én mostanában csak forgolodok és óránként látogatom a klotyómanót azt követően pedig másfél óra pocaksimogatás rosszabb esetben mert a picur azt hiszi most most játszani fogunk. Jósloim már 30. hét óta vannak. A hányinger is kipipálva, bár az utóbbi 1 hétben nem volt szerencsére. Te hol szülsz? Én a debreceni klinikán.

33+4 heteske

2008. dec. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Január 23.-ra vagyok kiírva de még nincsenek sem jósló fájásaim sem keményedéseim.Eddig nagyon jól viselem sőt még aludni is tudok és csak egyszer kell mostanában felkelnem éjszaka pisilni.Talán hagy még pihenni és nem fog idő előtt érkezni.Rendszeresen járok naponta sétálni bár van mikor ugy érzem hogy túl messzire mentem és nem fogok haza érni de 1-2 perc pihenés után már elhelyezkedik ugy hogy nekem is kényelmesebb legyen.Nem vizesedek nincs hányingerem nem görcsöl a lábam sem nem kellet még eddig magnéziumot sem szednem, kicsit fáradékonyabb lettem de szinte csak ennyi.Néha becsípődik a derekam de ez csak akkor rossz ha éppen akkor mikor éjjel gyorsan fel kellene kelnem pisilni,és nem csak a felkelés tart ilyenkor sokáig hanem az elindulás is :-) De hát ez ezzel jár...Remélem végig jól viselkedik majd a picur és jól fogom viselni igyekszem mindig pozitívan hozzá álni a dolgokhoz ez nagyon sokat segít.

Kitartás lányok már nem sok van hátra!

És a karácsonyi "vendégsereg" sem fog sokáig lábatlankodni főleg ha finoman kitessékeled őket mert Te szeretnél pihenni.Ezt megértik és hamar le lépnek :-)

34 hetes kismami

2008. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én január 26-ra vagyok kiírva, az uh papír szerint 24 szóval előbb vagy utóbb csak kibújik. Szinte ugyan ezek a tünetek nálam is amit leírtatok, csak én még savas is vagyok eléggé, és néha olyan jól esne egy kis kávé de a sav miatt még gondolni se merek rá. Attól jön csak elő igazán! Én nagyon úgy érzem előbb meglesz ez a baba mint a kiírt időpont!! Legalább is jó lenne. Egyszer már jelezte hogy ki szeretne bújni, de szerencsére még bent maradt. Lehet ha a MagneB6-ot már nem szedem akkor előbb jön, kitudja!

Amúgy én is Debrecenbe a Klinikán fogok szülni!

Könnyű szülést kívánok mindenkinek!

34 hetes kismama

2008. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ilyen sokan vagyunk 33-34 hetes kismamik. Én is Debrecenben fogok szülni, de a Kenézy kórházban. Remélem jól döntöttem. Mindenkinek boldog babavárást és kitartást még erre a kis időre!
2008. dec. 15. 17:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Képzeld el, én is most költözök. Remélhetőleg a hétvégén, de aztán lehet, hogy csak jövöhét lesz belőle. :))
2008. dec. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!