Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismamik ti is görcsöl...

6 hetes kismamik ti is görcsöltök?

Figyelt kérdés
Eddig is görcsölgettem ha hirtelen felálltam vagy rosszul mozdultam. A doki azt mondta, hogy ez teljesen normális tágulnak a szalagok. Viszont tegnap és ma is folyamatosan érzem, igaz, hogy tompán de azért idegesít. Ha nem lennék kismama akkor tegnap lett volna esedékes a mensim. Lehet, hogy a szervezetem még emlékszik, hogy mikor kéne megjönnie? Bocs, ha butaságot írtam, de első baba és még nagyon tudatlan vagyok a témával kapcsolatban.
2011. jan. 24. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, a szervezeted emlékszik és a szalagok is tágulnak. Én az egész első terhességem alatt be voltam sz**va, hogy állandóan fáj a hasam, a másodiknál már természetes volt. DE! Ha görcsölsz vagy nagyon fáj, akkor azonnal irány az orvos, az ügyelet, ha nem rendel a dokid.
2011. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem elviselhetetlenül fáj, a mensis görcseimet meg sem közelíti. Pár másodpercig belenyilal és utána el is múlik. Viszont akkor jól gondoltam, hogy emlékszik rá. Szerencsére nincs vérzés, de esetleg előfordul olyan is, hogy egy pici vér jön aznap mikor meg kellene jönnie?
2011. jan. 24. 17:36
 3/7 anonim ***** válasza:
hát nem vagyok orvos, de 6 hetesen tágulnak a szalagok???? 6 hetesen még nem nőtt a méhed csak pár millimétert, attól tuti nem fog görcsölni a hasad... én a helyedben elmennék dokihoz.. 4szer voltam terhes, egyszer görcsölt az elején a hasam, el is vetéltem 9 hetesen....
2011. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
semmilyen vérzés nem normális terhesség alatt, nem szabad lennie attól, hogy éppen a ciklus melyik részében vagy
2011. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta, hogy teljesen normális dolog, ez egy más állapot és folyamatosan változik a méh. Magnéziumot kell szedjek.
2011. jan. 24. 17:40
 6/7 anonim válasza:

Nyugodj meg ez teljesen normális! a nővérem is most terhes és még két barátnője és nekik is görcsölt a hasuk. Három különböző orvos mondta hogy ez normális. Tiéd a negyedik orvos aki ezt állítja szóval szerintem ne aggódj miatta. :)

Amúgy meg az előző válaszoló írta hogy még csak pár milimétert tágult a méhed. Ez igaz is, de a méhed már tudja hogy ki fog tágulni és erre a változásra készül fel, ezért vannak ezek a szúrások, nyilalások .

2011. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen ne aggodj ez nekem is igy van..Ugyan ezt érzem.De hogyhogy tegnap kellett volna megjönnie?hány napos ciklusod volt?
2011. jan. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!