Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy viselitek ezt a pocsék...

Hogy viselitek ezt a pocsék időt? Én olyan aluszékony vagyok tőle, irtóra megvisel, hogy dolgoznom kell 5*8 órát egy héten. Más km is érez igy?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz én nem dolgozom már egy ideje, de attól függetlenűl rosszúl viselem.

Szegény kisbabámra is kihat ez az idő. Nagyon nyugtalan a pocimban...

Mi már a 38-ban vagyunk így egy kicsit nehézkes is, de megoldjuk.

Téged meg sajnálak, mert nem egyszerű így dolgozni!

Mikor én még csak a terhesség elején jártam, mindíg aludtam volna.Sőt volt olyan szitu, hogy már majdnem sírtam mert nem aludhattam pedig nagyon álmos votam. :D

Akkor olyan voltam mint a medve, csak aludtam....

Kitartást kívánok és sok boldogságot!

2009. febr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,

De jó, hogy csak 8órát dolgozol, nálam 12óra a min, és alig bírom, egész nap ülni, és pötyögni, nagyon megviselő. Semmi természetes fény, se levegő. Belváros:S és persze manóka is hisztizik bent, hogy picit menjek levegőre, de sajna nincs hová menekülni, kint a körút pedig...

Nem aluszékony vagyok, inkább fejfájós, és ingerlékeny. Szeretnék már végre egy kis napsütést, és valami zöld terepet... a betonból elegem van...

És nem vagyok ám hisztis:) á!

20hetes kismama

2009. febr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem melózom már, de hasonlóan nyomott vagyok. Erőtlen és fáradékony. Megcsinálgatok itthon azért mindent szép lassan, de már egy hete tervezem, hogy a fürdőt kipucolom és még mindig nem jutottam el odáig. :) Ja és máshol is pakolásznom kellene, ha jön a kiságy, pár dolognak helyet kell találnom (panellakás) :)

23 hetes kismami

2009. febr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!