Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasznos és "gyors" tanács...

Hasznos és "gyors" tanács székrekedés ellen?

Figyelt kérdés
Hiába érzem, hogy kéne mennem wc-re, egyszerűen nem megy, és már megveszek annyira rossz. Bármit próbáltam semmi nem hajtott meg! :( 27hkm
2011. jan. 22. 17:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
TUdom, hogy brutálisan hangzik, de hetek óta küzdök. aszalt szilva, kávé, baracklé, rá tej és meg se moccan a pocim, műzlik, és teljes kiőrlésű dolgok, homeopátia, levolac stb... Tehát próbáltam már sok-sok mindent. Itt olvastam egyszer, hogy egy csaj úgy segített magán, hogy lecsavarta a zuhanyzó fejét,oda rakta a fenekéhez (nem kell felnyomni) és langyos vizet nyomot fel. Hát annyira el voltam már keseredve, jött k az aranyerem stb... és 5 nap után már nem érdekelt, hogy hogy csak túl akartam esni a dolgon, és képzeld segített. Olyan mint a beöntés, csak nem megy be annyi víz, és magadnak, diszkréten meg tudod oldani. Nem gyógyszer!!! NEKEM EZ IS SZEMPONT. Én utána olyan hálás voltam, hogy valaki ezt leírta. Ha nagyon érzem, azt, hogy már kéne jöjjön de nem, amit írsz néha még mindig ehhez folyamodok.
2011. jan. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nagyon sok gyümölcsöt eszem, almát, narancsot, banánt, sokat iszom nagyon sokat, vizet alma levet, teát, és azt kell mondjam van hogy napi 2szer elmegyek wcre, nincs székrekedésem épp ellenkezőleg
2011. jan. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, próbáld ki esetleg a normaflort sztem rendbe teszi a gyomrot
2011. jan. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! Velem az a baj (aminek régen örültem is), hogy ehetek összevissza akármit, nem volt semmitől hasmenésem. Gyümölcsöt is rengeteget eszem, naponta 1kg narancs, de van amikor 2 hálósat is megeszek :D Folyadékot is sokat iszom, 2l az minimum.. Este ettem aszalt szilvát, meg lekvárt is..de még nem történt semmi! Ha így marad a helyzet, akkor lehet én is kénytelen leszek kipróbálni azt a zuhanyzófejes tippet, hátha.. :(
2011. jan. 23. 12:14
 15/16 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a cukros langyos vizet. Én is olyan vagyok, hogy bármit eszek, paradicsomra tejet és fordítva, mégsincs hasmenésem. A cukros langyos víz viszont meghajtott terhesség alatt.
2011. jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ki kell tapasztalni, kinél mi válik be, nekem két terhesség alatt kétféleképpen múlt el a székrekedés.

vkinek a szilva segít, valakinek a kúp...

de ha nem lesz széklet, sztem még a zuhany is jó... bár kicsit furán hangzik, de inkább ez, mint hogy aranyeret kapjál a sok erőlködéstől.

2011. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!