Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek született babója a...

Kinek született babója a 35-36. hét között? Lett valami gond a Picurral?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

35/5 hetesen született a kislányom, korai keményedés és méhszájnyílás miatt 2500g/45cm-rel. Antibiotikumot kapott és pár napig inkubátorban volt, de ezen kívül szerencsére semmi gondunk. Méretében és képességeiben ugyanolyan, mint időre született társai.

Üdv: 17 hós kislány anyukája

2009. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem egy ismerosomnek szuletett a 34 heten a babaja,es igazabol amikor lattam legalabb 8 honapja,akkor meg kisebb volt mint a korabeli gyerekek.De minden mas teljesen egeszseges,es mara mar osszeszedte magat,es hasonlo meretu mint a korabeli babak.

Szerintem ne aggodj nalatok sem lesz semmi baj.

boldog babazast kivanok

2009. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 35 héter született. 2580gr. és 46 cm.Teljesen egészséges ,csak 8 napot voltunk a korházban.Üdv 8 hós kislány anyukája
2009. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Engem most elkapott valami pánik!Mondjuk már 1 hónapja feküdnöm kell,megrövidült a méhszáj.Lehet már átcsap depresszióba.Annyira rossz érzés!!!
2009. febr. 3. 20:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, azzal csak ártasz, nyugi, nekem már a 30. héten azt mondta a dokim, hogy 3 hetet húzak még ki, végül a 37. héten született a babám 3210 grammal, 49 cm-rel. 4 napot voltunk. Ha a babád súlya megfelelő lesz, ha esetleg előbb születik, akkor nem lesz gond, de előre ne izgulj és depresszióról meg aztán végképp ne beszélj! Élvezd az utolsó heteket! Boldog babavárást!
2009. febr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik ismerősömnek a 27. héten született meg a babája, és persze nagyon sokat küzdöttek érte, mert nagyon picike volt, sokáig inkubátorban feküdt. De mára már teljesen rendben van, egészséges, egy picit kisebb,mint a társai, de ez azért is lehet, mert a szülők is kisebbek.

Engem is érdekel a téma, mert hármasikrekkel vagyok terhes, és mikor kiderült, az orvosok rémisztgettek mindenfélével. Szinte biztos a koraszülés, de nem mindegy mégsem, melyik héten! Nagyon koncentrálok, hogy legalább a 34. hétig kibírjuk! Remélem, sikerül!

2009. febr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szia, en 22 evvel ezelott szulettem 28 hetre, kora szulott voltam es megmaradtam es egeszseges vaok mint a makk.1kg30dekaval es 32 cm voltam mint egy rongybaba.nem kell felned.

UDV. 12 hetes kismami

2009. febr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

És még annyit, hogy nekem már három hete feküdnöm kell, most vagyok 15 hetes. A 20-24. héttől pedig már a kórházban kell feküdnöm! Ne aggódj, nem lesz semmi baj! Még az is lehet, hogy ha szépen betartod, és tényleg fekszel, hogy túl is fogod hordani! Hallottam már nem egy ilyen esetről!

hármasikres kismama

2009. febr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Már nem igazán történhet baj a babával!

Én 7 hónaposan szültem meg az első fiamat igaz most már 22 éves és semmi baja olyan mint egy bivaly erős kigyúrt masszív gyerek lett!

Igaz hogy ez adottság kérdése is,sokat számít hogy van e a családban öröklődő betegség,mennyi anyatej áll a pici rendelkezésére,milyenek a körülmények!

Ha megszületik 35-36hétre és ha van tej a mamának és a gyerek is hajlandó szopizni,semmi probléma!!

Ezúton is gratulálok és jó egészséget a picinek is!

Krisztina


Hozzá teszem én is babát várok és ő lesz a 6-ik!!

2011. jún. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!