Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt, hogy valakinek az időre...

Volt, hogy valakinek az időre született babáját átvitték PIC-be? Mi volt a gond? Most hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Mi voltunk, halálra rémísztettek minket. Közben a gyereknek semmi komoly baja nem volt. Azóta is fájó szívvel gondolok a kezdetekre.

Másokkal is megtörtént?


2010. dec. 13. 09:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


A kisfiam 4290 grammal született, szerintem időre, de a doki és a kiskönyv szerint 37.hétre.

Nos, megszületett és először minden oké is volt, de pár óra múlva levitték a PIC-re, mert besűrűsödött a vére. Részleges vércserét kapott,infúziót, kék fény alá is tették, mert besárgul. 10 napig voltunk bent.

Már jól van, most 9,5 hónapos.

Én is nagyon aggódtam, de megnyugtattak. Na meg nálam is ez volt, amikor pici voltam.

2010. dec. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!