Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes kismama vagyok. Az...

31 hetes kismama vagyok. Az utóbbi egy hétben néha vérezgetek, görcseim nincsenek. Van Valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a gond? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kb egy hete amikor wc-n voltam (nem volt székrekedésem, nem erőlködtem), elkezdtem vérezni. Eléggé megijesztett, mert nem barnás folyás, hanem élénk piros vér jött (eddig még barnázni sem barnáztam). Természetesen elrohantunk dokihoz, aki megvizsgált és (mivel akkor már nem véreztem) hazaküldött. Délután megismétlődött a dolog, mert tüsszentettem egyet. Ismét doki, ismét minden rendben (méhszáj zárt, placenta is jó, a picivel is minden rendben). Sajnos a vérezgetés azóta is elő-elő jön naponta 3-4 alkalommal, most már minden megelőző indok (pl. köhögés) nélkül is, max 10-15 perc alatt elmúlik. Szerencsére nem nagy mennyiség, de azért nagyon ijesztő. Gondolom, hogy talán valamilyen hajszálér pattan meg ilyenkor. Volt már ilyen Valakinek, ha igen, kiderült, hogy miért? Mi lehet rá a megoldás?
2010. jan. 26. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:

hát nem tudom sajnos, ez elég érdekes, mindenesetre próbálj meg többet pihenni, feküdni.

www.webbeteg.hu itt ingyenes regisztrálás után orvostól kérdezhetsz, hátha ők tudnak valami okosságot mondani. csak több napot is kell várni a válaszra.

2010. jan. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Normál terhességem volt, de én is elkezdtem vérezgetni. Nekem ugyan nem élénkpiros volt, hanem rózsaszín, de nagyon megijedtem én is. Egyből fekvés, másnap doki. Semmi baj. Ezután 2-3 hetenként előjött, de semmi görcs, fájdalom...és a babával minden oké. Hát nem tudom , mi lehet ez odabent ilyenkor? Én arra tippelek, hogy ahogy nőtt a méhem ott kisebb erek elkezdtek szétnyomódni (ahogy Te is írod), vagy nagyon gyengén elkezdett vérezni a méhszájam, a nyomás hatására ugyanúgy. Egyébként végig problémamentes terhességem volt, 38. hétre egészséges babát szültem, és máig nem tudom az okát....

2010. jan. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat!


Kedves második válaszadó, egy kicsit sikerült megnyugtatnod. Egyébként az én terhességem is teljesen probléma mentes ezt a "kis" problémát leszámítva.

2010. jan. 28. 06:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!