Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen baj adódhat abból, ha...

Milyen baj adódhat abból, ha nem kezelik a fertőzést? Mi van, ha nem veszem észre?

Figyelt kérdés
A múltkor is a doki azt mondta, amíg nem viszket, nem vesz kenetet.
2011. jan. 18. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsit írhatnál több részletet.

Tehát terhes vagy, és fertőzés-gyanúd van? A viszketés nem jelentkezett, de más tüneted van? vagy hogy van ez?

2011. jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Koraszülés, főleg, ha a méhszájad is kinyílik.
2011. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsi...

17 hetes vagyok. Bővebb folyás, általában fehér, néha sárgás. Viszketni? Hát nem tudom, talán néha, picit.

2011. jan. 18. 14:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ilyen volt már hetek óta. Nem igazán tudtam eldönteni, hogy ez még belefér-e a normálisba, vagy inkább már valami fertőzés jele-e. Nagyon lelkiismeretes orvosom van, többször is rákérdeztem nála erre és azt mondta, hogy a fertőzés csak akkor veszélyes, ha már több hónapja kezeletlenül marad és nagyon sok, bűzös és színes. Amúgy azt is mondta, ha engem zavar már ,akkor minden további nélkül tud rá adni kúpot. Kértem tőle és kaptam is, és már nincs semmi problémám. De legalább most már tudom, hogy nem dől össze a ház, ha ne jutok el orvoshoz, csak egy hét múlva.
2011. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Megnyugtattál! Majd holnap felhívom. Ma van magánrendelése, de sajna nem tudok 2 hetente 7000-et ott hagyni, a múltkor meg nem volt ott, mikor vérvétel volt... :S

2011. jan. 18. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!