Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hisztek abban a babonában,...

Hisztek abban a babonában, hogy míg nem születik meg a baba ne vegyél neki semmit?

Figyelt kérdés

A családtagjaim mondták, hogy míg meg nem születik a baba, addig én ne vegyek neki semmit majd ők. Sok mindent tényleg megkaptunk, de rengeteg minden hiányzik. És hamarosan szülök.

Mit csináljak, már teljesen belém verték ezt a hülyeséget.

Ruhák még hiányoznak, meg sok apróság.


2011. jan. 17. 12:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ettől nagyobb butaságot nem is hallottam még.

Ahogy más is írta a szülés után is történhet bármi.Gondolj csak bele milyen kellemes lesz a baba születése után ruhákat meg egyebeket vásárolgatni és persze azokat ki is kell mosni és vasalni,na persze mellette etess,pelenkázz,takaríts, főzz...

Szerintem semmikép ne várjál tovább,hanem szerezz be mindent amire a babának szüksége lesz.


Nem fogod megbánni!

2011. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A 7. hónapban kezdtem vásárolni.
2011. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hülyeségnek tartom. Ha baj történik, akkor is megtörténik ha nem vásárolsz előre. És ez a hozzáállás meg milyen pesszimista dolog, inkább optimistán és pozitívan kell hozzáállni.

Én is 18. héttől vásároltam már szépen apránként (mikor tuti lett a neme), és milyen jó, mert a végére épp hogy meg lett minden.

Szerintem sokkal rosszabb ha egy újszülött úgy érkezik hogy semmije nincs és úgy kell kapkodni. Vagy más vásároljon és Te ebből kimaradj?? Mint ahogy az egyik válaszoló írta, ez az érzelmi része a felkészülésre.

Vásárolj nyugodtan. Nem ettől fog baj történni.


Sok boldogságot és egészséget!

2011. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, az lemaradt hogy a lányom azóta 15 hónapos és egészséges, babona ide vagy oda.
2011. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!