Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevállalnátok egy gyereket...

Bevállalnátok egy gyereket albérletben?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 13:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is albéletbe szülök,bár nálunk más a helyzet van saját lakása a páromnak, csak a munkája miatt el kellett költöznünk másik városba,de nem érzem magam kényelmetlenül hogy albéletbe élünk!
2011. jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Van egy barátnőm, aki ezért nem mer szülni. Jobban mondva a férje nem meri bevállalni. Én erre azt mondtam neki, hogy ha gáz van, ő legalább odébbáll, de az én fejem fölül elviheti a bank a házam.
2011. jan. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi Angliaban elunk ,itt szinte mindenki alberletben lakik :)

De pl. tesomek is otthon es megis van gyerekuk

Itt nem is az a kerdes hova szulj,hanem hogyha te kiesel a munkabol, eleg lesz-e a parod fizetese mindenre.Meg hogy mennyire biztos a munkahelye.

En csak ezt merlegelnem.

2011. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én azt hittem anno,hogy albérletre ciki szülni,így előbb vettünk egy lakást,aztán pár évre rá érkezett a gyerek..Azóta külföldön élünk,a saját lakás nyűg és teher csak,rengeteg dolog van vele,itt külföldön pedig albérletezünk,itt még a helyiek többsége is abban lakik,amúgy most jön a második gyermek és egy percig nem bánom,hogy nem sajátom.Úgyhogy csak bátran vállaljatok.
2011. jan. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!