Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki miért szeretne kislányt ki...

Ki miért szeretne kislányt ki miért kisfiút?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 22:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

8:47 vagyok


... és persze férjem is hihetetlen módon örül a kisfiúnak, hiszen nagyon szeretjük egymást és belőlünk van.

2011. jan. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam vele hogy bármi lesz nagyon fogok örülni és egy picit csalódok is. Nem lehet mind a kettő egyszerre. És így is lett. Mikor megtudtam hogy kislányom lesz nagyon örültem potyogtak a könnyeim. Boldog voltam, de bennem volt hogy nem fiú, de ez elmúlt kb 1 óra alatt és már szinte természetes volt hogy csak lányom lehet. Most már van egy 1 éves gyönyörű kislányom akit imádok és nem tudnám elképzelni magam fiúval. Szinte biztos vagyok hogy a második, (majd ha lesz) is kislány lesz!
2011. jan. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Titkon mindketten kislányra vágytunk. Mert tipikus kislányos anyának érzem magam:) Úgy látszik teljesül a kívánságunk,pár nap múlva megszületik a kis hercegnőnk:)
2011. jan. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
47%
szia! a lényeg, hogy egészséges legyen, de fiút mindenképpen, és valószínűleg az elsőm fiú lesz, sok szempontból jobb, pl könnyebb öltöztetni, kevesebb veszély fenyegeti később, mint egy lányt,2 öcsém van, sokkal jobban kijövök a fiúkkal, nem fog hisztizni, hogy rózsaszín kabátot, nadrágot, pulcsit stb.akar,sztem könnyebben kezelhető, ráadásul mivel több gyereket szeretnék, úgy 4-5 öt(mondjuk fiúkat nagyobb arányban)sokkal jobb, ha lesz egy báty aki megvédi ha kell a húgait, meg az öccseit,meg miután az oldal tele van újabban 12-15 évesekkel akik már a szexszel vannak elfoglalva, sokszor meggondolom biztos szeretnék-e lányt, bár a nevelése rajtam múlik ez igaz.De bármilyen nemű szeretni fogom az biztos, és megadni neki mindent ami szükséges! :D
2011. jan. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog hisztizni, hogy milyen kabátot akar? :) Az én 4 éves fiam ma ezzel csapta ki a biztosítékot. Nem megfelelő alsógatyát kapott, majd rossz pólót adtam rá, és még a zoknit sem találtam el... Szóval volt duzzogás... :)

Én sem gondoltam, hogy a fiúk is hisztiznek ilyeneken...


Kérdésre válaszolva:

Meg voltam róla győződve, hogy lányaim lesznek (mert a fiú az kuriózum), kiskori jóslásokból is az jött ki, hogy 2 lány. Az UH-on, mikor mondták, hogy fiú, majdnem lefordultam a székről... Nem számítottam rá. Egyébként imádom, cukipofa, nem bánom.

Most jön a 2., szeretnénk, ha kislány lenne, de ha fiú lesz is hazahozzuk. :)

Én legfőképp a rózsaszín csíkos harisnya, és farmer mini miatt szeretnék kislányt :), de tényleg mindegy.

2011. jan. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

könnyebb nevelni a fiút?? nekem van fiam is lányom is! a fiú is hisztis hajaj, de mennyire és egyetértek a ruci miatt is van hiszti a lányom könnyebb eset :-)

15-éves kitűnő tanuló, tehetséges, okos nem fiúzik és minden tekintetben mintagyerek! naná hogy lányt szeretnék!

2011. jan. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen kisfiút szeretnék.A párom is.

Én azért,mert nőként látom,hogy mennyi az esélyem,mint munkaerő és ez nagyon rossz.Egy férfit nem ítélnek el azért munkaügyben,mert van vagy nincs gyereke.

Ezt azért mondom ilyen sarkosan,mert nem akarom,hogy az én gyerekem ugyan ennyit szenvedjen,és ne csinálhassa azt amit szeretne,ami az álma.

Én a szakmámban se kellettem(épületasztalos)mert nő vagyok,de teherautó sofőrnek sem,szintén ezért.Közel 3 éve próbálok "férfias" munkában elhelyezkedni,mert ez az álmom,de talán majd most,buszsofőrként sikerül.

Ha lányom lenne,és merészebb álmai lennének,nem lenne esélye(esetleg csak külföldön)ahogy eddig nekem sem.Ha fiam lenne,ő talán kapna lehetőséget.Persze,lánynak is örülnénk,de jobban egy fiúnak..

2011. jan. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A legnagyobb álmom volt,hogy az első gyermekem fiú legyen.Az álmom teljesült.Most vagyok 31 hetes és kisfiút várunk.

Talán azért is,mert annyira lányos a család,kevés a fiú.És úgy gondolom,hogy nem kell annyira félteni,mint egy lányt.A másodikat persze lánynak álmodom...

2011. jan. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!