Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma bementem a kórházba, mert...

Ma bementem a kórházba, mert meghaltam szinte annyira viszketett mindenem. Vérnyomásom 186/ 110 volt. Hazaküldött a doki feküdjek. Viszketés nem szűnik, és fekszem a vérnyomásom 149/ 89 . ez meddig normális?

Figyelt kérdés
Vissza menjek? Vagy mit tegyek? Holnap kell laborra mennem az sztkba. Meddig jo egy vérnyomás?
2011. jan. 9. 14:46
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

A Bajcsyról csak jót hallottam én is! De ami velem történt az gondatlanság és annál is több. Én oda nem mehetek már vissza, mert nem fogtak akkor benn és meg lett a következménye.

Vasárnap bejöttünk Uzsokiba, akkor már 200 as vérnyomásom volt, azóta is iitt vagyok, és közölték itt sem tudnak ellátni, mert időzített bomba vagyok sajnos, lehet most jól vagyok gyógyszerel aztán majd nem leszek jol, és ez gáz

2011. jan. 11. 11:19
 22/32 anonim ***** válasza:

Nincs koraszülött osztály ahol most vagy?

irj majd közbe mi van veled,szurkolok neked,h minden rendben legyen.

2011. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Én is az Uzsokiba járok!!Jó kezekben vagy,nyugi!

A toxémia sajnos ilyen,de ott majd figyelnek rád,és reméljük kihúzod a gyógyszerekkel míg érett lesz a babád!!

25hkm

2011. jan. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

előző vagyok

Van fehérje a vizeletedben?

Laborod milyen volt?

2011. jan. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolok Neked!! Hány hetes vagy?
2011. jan. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Gyógyszerrel szerintem kordában lehet tartani, legalábbis reméljük!Minden jót!
2011. jan. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
23 hetes terhes vagyok. egyszer készült labor még vasárnap amikor bekerültem, akkor a vizelet rendben volt és a vérép is nagyjából. VISZKETÉS NEM MÚLT EL, DE avval nem is foglalkoznak itt
2011. jan. 11. 14:15
 28/32 anonim ***** válasza:

Az nagyon jó hír ha nincs még a vizeletben fehérje!

Mert az a toxémiának egy olyan súlyossági foka ami még korán van 23 hetesen...

Nyugi,és pihenj sokat!Nőljön nagyra a babád!

Mennyit híztál?Vizesedsz?Hányadik baba?

2011. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
első baba, eddig hat kilot hiztam. Vizeletet nem nézték vasárnap óta,meg mást sem.csak vrnyomást nézik, meg baba szivhangot
2011. jan. 11. 14:41
 30/32 anonim ***** válasza:
nagyon nagyon szorítok Nektek... én tudom mit élsz át,sajnos én is ebben a cipőben jártam 2x is. Nyugalom,és pihizz nagyon sokat!Nem lesz semmi baj!!!!
2011. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!