Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma bementem a kórházba, mert...

Ma bementem a kórházba, mert meghaltam szinte annyira viszketett mindenem. Vérnyomásom 186/ 110 volt. Hazaküldött a doki feküdjek. Viszketés nem szűnik, és fekszem a vérnyomásom 149/ 89 . ez meddig normális?

Figyelt kérdés
Vissza menjek? Vagy mit tegyek? Holnap kell laborra mennem az sztkba. Meddig jo egy vérnyomás?
2011. jan. 9. 14:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
menj be egy másik kórházba,ne gondolkozz
2011. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
kórházba,ügyeletre azonnal!! higgy nekem,toxémiám volt már 2x is....engem ennyinél már császároztak. Felelőtlenek a kórházban nagyon,hogy csak így hazaküldenek. És ha leválik a lepény?? mossák utána kezeiket?? :(( NYOMÁS!!!!!!!!!!!!!
2011. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Menj kórházba sűrgősen,mert ez gyógyszeres kezelést igényel,nem vicc,de nagyon nem.
2011. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
SOTE-ra menj be!!!
2011. jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Szia! Elmentél másik kórhába? ird meg légyszives mi van veletek.
2011. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
szia! nem értem én a bajcsyban szültem és nem egy szobatársam volt benn magas vérnyomással, pedig hozzád képest alacsonyabb volt, és napokig bennvoltak. mégis melyik doki volt ez???? mindenképp irány vissza az ügyeletre, akkor már ugyis más doki lesz! szurkolok!írj!
2011. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda felelőtlen,de főként hozzá nem értő dokit fogtál te ki!!!HIHETETLEN!!!

Szülésznő vagyok

Remélem elmentél egy másik kórházba,EZ NAGYON NEM JÁTÉK!!

Csak az a szomorú,hogy ezt ott ahol voltál nem mondták el!

Vizelet fehérje,sürgős labor,ultrahang a minimum!!ÉS VÉRNYOMÁSCSÖKKENTÉS,AZONNAL!!!

NEMHOGY HAZAKÜLDENI...FELHÁBORÍTÓ!!!


Remélem már jó kezekben vagy!!!

2011. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Mi újság Veled? Azért arra én is kíváncsi volnék, ez melyik doki volt, mert a Bajcsyban fogok szülni, nehogy kifogjam... Ha tudod esetleg, írd már meg lécci, ha nem akarod ide kiírni, akkor priviben. Szurkolok, hogy minden rendben legyen!!!
2011. jan. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, illetve elszomorító hogy hazaengedtek.Engem is kevesebbel, de bentfogtak.Remélem azóta látott másik doki.
2011. jan. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
én aki a bajcsyban szültem két éve, nem taopasztaltam ilyen felelőtlenséget, nem értem mi történhetett itt, de ha tudsz írj! aki meg ott készül szülni: én az akkori orvosok mindegyikével meg voltam elégedve, szóval nem értem...
2011. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!