Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Káros lehet, ha a laptop a...

Káros lehet, ha a laptop a hasamon van? Úgy szoktam olvasgatni, mostanában azért elemelem, de lehet káros?

Figyelt kérdés

nehéznek nem nehéz, mert mini.

15 hetes km


2011. jan. 8. 19:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Szerintem a 30 sokadik héten ha mozog, akkor simán le is rúgja. :)
2011. jan. 8. 21:09
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is így laptopozok, 38 hetes vagyok, illetve csak laptopoznék mert ha a hasamon van nagyon mozgatja (poharat lerúgja) így le szoktam tolni a combomra és úgy nem 'zavarjuk egymást'! :))

Boldog babavárást!

2011. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
En is a hasamra tettem az agyban a laptopot az elejen, aztan most hogy mar 38 hetesek vagyunk, mar nem tudom ezt megtenni mert nem tetszik a kisfiamnak. :) Tegyel ala egy kemeny fedelu konyvet ha nagyon meleg. Most ha ulok az agyban, akkor az olembe teszem a szoptatos parna es arra a laptopot, igy nincs a hasamon es tok jo.
2011. jan. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
en is az agyban a paplanon vagy a hutoalateten laptopozok az olemben, mert nehezkes feloldalt, agybol pedig hason babaval megintcsak, de eszrevettem hogy a baba igy 17-18 hetesen nagyon sokat mocorog foleg ha ott a laptop. Lehet hogy nem tetszik neki, vagy nem jo neki, nem tudom, de egy kicsit megnyugodtam hogy azt olvasom hogy kart nem okoz a picurra.
2012. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Már 10 hónapos, makk egészséges :)
2012. ápr. 30. 22:51
 16/19 anonim ***** válasza:
13. válaszoló vagyok. Tanúsíthatom, nem lesz semmi baj. Az én kisfiam is már 15 hónapos, okos, makk egészséges. :) a válasz írása után 7 nappal meg is született, és most félidős vagyok a kishúgával :)
2012. máj. 1. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

gratula :)

Nem semmi a tempó :)

2012. máj. 1. 09:51
 18/19 WixyLady válasza:

Ha az ölében tartja laptopját, mint ahogy általában szokás, akkor épp a medencéjét éri a sugárzás, tehát rák kialakulásának a veszélyével kockáztatja szerveit. Férfiaknál és nőknél egyaránt veszélyben vannak az ivarszervek, illetve terhes nők esetében a magzat vagy eleve a termékenység esélye.


Használja inkább asztalon, vagy tegyen alá vastag párnát, ha mindenkép az ölében szeretné tartani. Váltsa le laptopját asztali PC-re, ennyi kényelemről érdemes lemondani az egészsége érdekében. A laptop akkor veszélyes, ha vezeték nélkül (wifi) kapcsolódik az internetre, kikapcsolt wifi mellett nyugodtan nézheti kedvenc filmjeit vagy fotóit.


Ezt most találtam..nekem mondták h káros de nem hittem el..hát most itt van..vigyázzatok

Gratulálok a sok kismamának!!:))

2012. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A tablet, mobiltelefon, laptop kisugárzása árthat a baba érzékeny agyának. A következmény figyelemzavar, hiperaktivitás lehet. Ez amerikai kutatók legújabb véleménye és nem 3 hós, meg 16 hós babánál fog látszani, hanem 7 éves korig alakul ki. Szóval, vigyázat!!! Ráadásul, ha agydaganatot okoz, az is később derül ki, nem pár hetes csecsemőnél. Nem lehet ilyet kijelenteni, hogy már ennyi, meg annyi hós a gyerekem és végig laptopoztam a hasamon a terhességet, de semmi baja!
2017. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!