Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Káros lehet, hogy mindíg a...

Káros lehet, hogy mindíg a hasamon van a laptop?

Figyelt kérdés
Gondolom nem vagyok ezzel egyedül. Már többször is eszembe jutott, nem-e jön valami káros sugárzás a laptopból, ami így közvetlenül károsíthatja az egész hasamat, belső szerveimet. Továbbá az is zavar, hogy tök meleg mindíg a gép, és ez olyan kellemetlen.
2010. jún. 11. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Tegyél alá könyvet :)
2010. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
meleg jön belőle, nem sugárzás....a meleg nem nagyon jó a hasadnak sem, de a laptopnak sem, tegyél alá valami keményet
2010. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Neked nem lesz semmi bajod, de a laptopnak igen! Úgyhogy nem ajánlom ezt a módszert!
2010. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Annyi így használt laposról tudok, és se a gépek, se az embereik nem panaszkodtak még semmire.
2010. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezen én is gondolkodtam már! :)

Egyébként én polclapot teszek alá, ezt a párom találta ki. Egyszerűen szerzel egy kiszuperált polcot és már meg is van oldva a dolog.

2010. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

Mi is a kapcsolat a wifi és a mikrosütő között? Méghogy semmi káros...

Szóval egy kb 4 miliwattos mikróhullámú adó van a hasadon, rendes körülmények között ez a képernyő háta mögött lévő antennára csatlakozik ami erősen szórt sugárzást bocsát ki, ez így teljesen ártalmatlan.

De ha sérült a koax vagy a csatlakozó és a gagyi -kinai- gyártmány nem áll le a túlterhelés miatt, akkor bizony egy igen koncentrált tű vékony sugár indul meg lefelé.


És ha usb vagy pcmcia adaptert használsz akkor az antenna is ott van ráadásul az usb wifi szinte mindig gagyi és szinte mindig sérült.



És ez csak ez egyik sugárforrás, de ott van még a bluetooth és a gép egyéb belső áramkörei, mind nagyfrekvenciás...

2010. jún. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!