Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj, ha a méhlepény a...

Az baj, ha a méhlepény a mellső falon van kialakulóban?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem ott volt semmi bajom nem volt, nem is mondta soha doki h baj lenne
2009. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ott van! miért lenne baj?
2009. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom hozzatok, semmi baj nincs vele (remelem is).
2009. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ott van!
2009. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

úgy tudom, hogy az a baj, ha a méhszájnál van nagyon közel hozzá, majdnem "rajta"..

Az hogy elől, hátul, jobbra, balra van, az nem számít...

Tényleg ha jól tudom, akkor a nagyon lentség lehet csak probléma... Mérget nem vennék rá.

2009. jan. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólónak van igaza.


Csak az jelenthet gondot, ha a méhszájon, vagy ahhoz nagyon közel van a placenta (a placenta helyzete a méh növekedésével változhat).

Az teljesen mindegy, hogy hasi-, vagy háti oldalon tapad.


A gyakorlatban annyi a különbség, hogy ha a hasi oldalon van a lepény, akkor kevésbé érezhető a magzatmozgás a hasfalon keresztül, de épp ezért a baba jobban is van védve a külvilág ingereivel szemben.

Valamint, a szülési statisztikák szerint a hasi oldali lepény könnyebben válik le és születik meg, ezenkívül a köldökzsinór hossza ritkábban bizonyul akadályozó tényezőnek hasi lepénynél.

2009. jan. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ott van de nem baj pedig nekem pont a császármetszésen van vagyis a vágáson.Mennyi idös terhes vagy most
2009. jan. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a mellső falon tapad. Amíg a doki szerint jó helyen van, addig felesleges aggódni. Állítólag ha mellső falon tapad, lehet hogy később érzi meg a kismama a babáját. Nos én a 17. héten már éreztem és a 18. héttől folyamatosan. Még csak a 22. hétben vagyunk, de már most kis vasgyúró a babám, olyanokat odaver. :)
2009. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi aranoyosak vagyok. Most vagyok 12 hetes.

2009. jan. 29. 17:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!