Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5 hós babám szemém úgy...

8,5 hós babám szemém úgy nézem árpa van kialakulóban. Mit tegyek? Elég a kamillás mosogatás vagy kell egyébb szemcsepp, valami homeopátiás szer? Vagy feltétlenül vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nem könnyezik, nem gennyezik a szeme, nem vettem észre azt sem, nem dörzsöli, így gondolom nem viszket, de ha ezek bármelyikét is tapasztalnám azonnal orvoshoz vinném. Ti voltatok már ilyen helyzetben? Mit használtatok?
2010. márc. 19. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem csináltam semmit, egy napig volt piros neki a szeme alatt és másnapra már láttam hogy enyhült. Harmadik napra el is tünt. Ha nem gennyes és nem zavarja, akkor szerintem te is várdd meg hogy elmúljon magától.
2010. márc. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Apis mellifica 15ch-s homeopátiás golyót, 2×5 -öt feloldassz egy pici vízben, műanyag kanállal beadod neki ( étkezés vagy ivás előtt és után fél órát várni kell a homeós szereknél). Egy nap alatt eltűnik, de azért 2-3 napig adjad.

Szintén 8,5 hós kisfiú anyukája

2010. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 19. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!