Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Raknátok fel 30. hétől pocakfo...

Raknátok fel 30. hétől pocakfotókat?

Figyelt kérdés
Mikorra vagytok ki irva?Mekkora pocakotok ruhán és ruha allatt?Hogy viselitek szülnétek?Hallotatok olyanrol hogy 1 tanárnőnek hazafelé vagy suliban indul meg szülés?
2011. jan. 7. 13:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani a kérdésemmel, de neked problémáid vannak az írással?
2011. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
igen mostanába pár hónapja szerelmi probléma gyorsirás idegesség-. nem bántasz meg.
2011. jan. 9. 14:36
 13/26 anonim ***** válasza:
64%

mostanábaN...

Egyébként érdekes, hogy újabban engem is foglalkoztat a terhesség - apró babák gondozása, pedig világ életemben utáltam tanulni az emberi testet pl. Én is változtam ezek szerint :]

15/L

2011. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
16 éves fiú vagyok aktiv topickjaim terhesség szülés és kutyák egyéb kérdések (saját kérdéseim) nem tudok leszokni terheségről szülésről ezért terhesnőket ugy lefotoznám meg hasukat szeretem fogni
2011. jan. 9. 18:58
 15/26 anonim ***** válasza:
93%
Úristen, Te nem vagy normális. Vagy valaki szerint az???
2011. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani de ilyen helyesírással, fogalmazással nem leszel te szülésorvos. Te érted egyáltalán, hogy miket írsz le a válaszaidban? Mert én például egyáltalán nem tudom megérteni, hogy te mit írtál le.
2011. jan. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Előzők tudom mit irok fogalmazni szivbetegen is nehéz. Kiskoromba akartam szülésorvos lenni
2011. jan. 10. 15:37
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt nem értem kedves kérdező,te hogy tudsz tanácsokat adni egy kismamának(mert már olvastam hogy TE tanácsot adtál)Talán már voltál terhes?Szerintem nem,de javíts ki ha tévedek.Mert ha egy kismama,vagy anyuka ad tanácsot,azt megértem,de egy 16 éves fiú?legalább ne írnál hülyeségeteket,mert már volt arra is példa.
2011. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
előző köszi szépen iagzad van nem tévedsz fiú létemre tuti hogy furcsa vagyok de onan tudok sok régi kismama bejegyzéset elolvastam pocakfotokat is tudom heteket szülést is át tanulmányoztam 8.-ba
2011. jan. 10. 17:00
 20/26 A kérdező kommentje:
Szeretem kismamákat nagy pocakjukat szülést is nagyon érdekel engemt ezért irtam ki ezt kérdésemet.
2011. jan. 14. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!