Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Raknátok fel 30. hétől pocakfo...

Raknátok fel 30. hétől pocakfotókat?

Figyelt kérdés
Mikorra vagytok ki irva?Mekkora pocakotok ruhán és ruha allatt?Hogy viselitek szülnétek?Hallotatok olyanrol hogy 1 tanárnőnek hazafelé vagy suliban indul meg szülés?
2011. jan. 7. 13:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

Te nem egy 16 év körüli kamaszfiú vagy véletlenül? Miért érdekel ez téged?


Bocs az offért.

2011. jan. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
semmibaj nem veszem offolásnak igaz fiú vagyok annyiéves csak kiskoromba szülészorvos akrtam lenni azért érdekel többek közöt terhesség szülés, segitek állatgazdiknak terhesnőknek
2011. jan. 7. 13:30
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam olyanról,hogy a tanárnő a suliban szült meg,igaz, ez külföldön volt!
2011. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ez durva mert én 1 mesében láttam hogy 1 zentanárnő énekléskor indult be nem tudtam hogy létezik ilyen nekem 2 tanárnőm terhes volt ének tanár az egyik szülésig volt velünk asloba felsőtagozatba hajolás miadt nem
2011. jan. 7. 14:23
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
Már bocsi de szerintem ez egy kicsit perverz szerintem egy 16 éves fiút nem ez érdekel a legjobban mert felénk azt is lexarják ha terhes vagy mert a fél2-es sulis buszon is állnod kell még akkor is ha épp a magzat vized folyna el éppen!
2011. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen oké értem ilyen világban élünk én ha terhesnő lenne buszon átengedném a helyemet, meg ha beindulna szülés magzatviz segitenék neki.
2011. jan. 9. 12:23
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Mosmár nem akarsz szülész lenni? Azt hogyérted, hogy állatgazdiknak is segítesz, ez hogy jön ide? Szerintem nem perverz, hogy árdekli... Miért pont 30. hetes árdekel?
2011. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
köszi előző. Ha 1 terhesnő lenne buszon át engedném a helyet.Ha magzatviz elfolyna megindulna a szülés segitenék a kismamának.(30.hétől van méretes nagyobb pocak méret)
2011. jan. 9. 12:54
 9/26 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem Te nagyon beteg vagy!
2011. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Miért vagyok beteg, ha szülsézorvosokat terhesség szülsé érdekel,szeretem kismamák szüléstörténeteit pocakfotokat nézegetni pocakjukat
2011. jan. 9. 14:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!