Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányás-hasmenés vírust kaphatt...

Hányás-hasmenés vírust kaphattam el? Egész éjjel a wc-re futkostam, azóta sem marad bennem semmi. Pedig sokat kéne inni. Volt, akivel előfordult ilyen? 19 hetes vagyok, biztos nem a baba miatt van, a hányás-korszakom már rég elmúlt.

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem volt ilyen szintén 19 hetesen. A lényeg, hogy figyeld ne legyen lázad, én 37,8-nál vettem be egy fél algopyrint, levitte. Az ivás is nagyon fontos, még ha ki is jön, azért próbálj meg teát inni, vagy vizet, de nekem a tea jobban megmaradt, citrommal - az csillapítja a hányingert. Ha már jobban vagy egy kicsit egy pár napig diéta javasolt, pirítós, krumplipüré stb. Tudom nagyon rossz, de 2-3 nap alatt elvileg elmúlik! Jobbulást!

Üdv:22 hetes kismama

2009. jan. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Allitolag jarvany van...nekem sok ismerosom kapta ugyanezt el ami neked van most!

Jobbulast!

2009. jan. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, én hétfőn voltam így, szerencsére csak 1 napig (10 hetes vagyok, nálam a láz rizikósabb volt).

Igyál Normaflore-t és sok teát( a víz nem jó!!), de csak 2-3 kortyot 10 percenként, hogy megmaradjon. És sós kekszet egyél, az is megmarad. Ha 38 fölé megy a lázad, akkor Algopyrin. Jobbulást neked!

2009. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én a multhéten voltam ugy h elöl-hátul jött belölem,sokat hánytam.nagyon beparáztam,de kihivattam házhoz a háziorvosom,és adott egy b6 szurit,a normafloret,és szén tablettát.másnapra hál'Istennek helyrejöttem.

A normaflore a gyomrodat,a beleket állitja helyre,a szén tabletta pedig megállitja a hasmenést,és ezt nyugodtan szedheted kismamaként.

jobbulást!

2009. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ja,és diéta és folyadék,kortyolgatva,ne igyál egyszerre sokat.én reszelt almát ettem,citromos viz,sós kukit rágcsáltam.
2009. jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!