Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalaitok? Fiú lány?

Mik a tapasztalaitok? Fiú lány?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy fiad vagy lányod született ha az elején hányos"rosszul levős" időszakod volt?édeset vagy sósat kívántál?Csupán kíváncsiság!Köszönöm szántatok rá időt!Szép napot
2011. jan. 6. 10:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egyszer sem voltam rosszul, a narancs és az édesség volt a "menő" és lányom született!
2011. jan. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

nem volt hányingerem,reggeli rosszúllétem.szinte észre sem vettem a terhességet.a mellem féjt úgy a 10-12. hétig.kívánósság?hát inkább az volt hogy csak ettem volna valamit,de soha nem tudtam meghatározni h most mi esne jól.de egész terhességem alatt meg tudtam volna enni a hot bogot,de nem jártam olyan helyen sem én sem a férjem.de szülés után megkaptam :)

kisfiam van

2011. jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A fiammal néha émelyegtem, de ennyi. Lányt várok, 22 hetes vagyok, mostanában enyhülnek a reggeli émelygések, de még mindig nehezen telnek a délelőttök. Pattanásos lettem, rossz a közérzetem, hatalmas pocim van már most.
2011. jan. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Fiam lett, én is rosszul voltam már a teszt előtt is, émelyegtem, egyszer hánytam, de 9 hónapig égett a gyomrom, plusz ahogy azt akkor mondogattam, a szagok világában éltem:)Csukott ajtókon keresztül megmondtam, h mit főz a szomszéd:)


Egyetlen egyszer voltam kívánós, decemberben! megettem egy komplett sárgadinnyét, és utánaküldtem egy vegyes-befőttet. 1 teljes hétig voltam rosszul a gyomorrontástól:)

2011. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nincs osszefugges, hidd el.

Ket fiam van, mindket terhessegem rosszullet nelkul telt. De!

A sogornomnek 2 fia van szinten, az elso gyereknel kiszaradassal kerult korhazba, 2 hetig ott volt, tulajdonkeppen az egesz terhesseget vegigrokazta.

A masodik gyereknel enyhebb volt es csak felidoig tartott.


A masik sogornomnek 2 lanya van, az elso lannyal a 12. hetig hanyt, a masodikkal egyaltalan nem.

2011. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Jelenleg 9. hétben vagyok és állandóan a savanyúságot kívánok bármihez vagy akár magában is megeszem. Még nem tudom a nemét, de nagyon kíváncsi vagyok. Többen fiút jósolnak... Majd meglátjuk.

2011. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Első baba:hatalmas has, folyamatos tömény szénhidrátigény-főleg édes :), komoly hízás-némi émelygés: leányka a drága!

Második baba: 16 hétig folyamatos szagérzékenység, bármikor rám törő émelygés hányással fűszerezve, a csípős, savanyú ételek a menők,kevés hízás, sokkal kisebb pocak-legényke van a pocakban

A bőröm mindkettőnél u.olyan, mint terhesség előtt.

2011. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!