Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalaitok? Fiú lány?

Mik a tapasztalaitok? Fiú lány?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy fiad vagy lányod született ha az elején hányos"rosszul levős" időszakod volt?édeset vagy sósat kívántál?Csupán kíváncsiság!Köszönöm szántatok rá időt!Szép napot
2011. jan. 6. 10:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lányomnál és fiamnál is egész napos hányingerem volt 12-13hétig.Lányommal kivántam nagyon az édeset fiammal az elsö 4-5hónapban rá se tudtam nézni az édességre.
2011. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

15. hétig volt hányingerem,és fiam született.

sósat,savanyut és csipöset kívántam.

2011. jan. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
4 gyerekem közül 2 fiú, 2 lány.. Egyiknél se voltak "tüneteim", nem voltam egyikkel se kívánós..,. Egyikkel se tudtam megenni semmi édeset, mert égette a gyomromat..
2011. jan. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A lányommal 7 hónapig csak melegszendvicset ettem, az a legtöbb esetben bent maradt, minden mást visszaküldött, a fiammal 4 hónapig csak egy típusú trappista sajtot tudtam enni, aztán nekiálltam néhány kilónyi koviubinak. A lányommal semmi nem esett jól, az első jóleső étkezésem akkor volt, amikor már megszületett. Azóta is a kedvence a melegszendvics, ha tehetné és engedném, eléldegélne vele simán.
2011. jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Fiam ,lesz napokon belül, elős hetekbe a hányingertől felkelni sem tudtam.

Édeset ettem csak, semmi mást nem kivéntam

2011. jan. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Régen hittem ezekben a dolgokban,de már nem.

3 lányom van.Az elsővel félidős terhességig hánytam és zabáltam a narancsot és a sósat.Mindenki fiúnak tippelte,csak a doki nem.

A második és 3. lányommal még csak nem is émelyegtem,mintha nem is lettem volna várandós.2. lányomnál a joghurt és a péksütemények voltak a nyerős,3.lányomnál a csípős ételek,tükör tojás,pirítós és a sör.(soha nem ettem meg a tükör tojást,a sört alapból utáltam)

Viszont mindig megéreztem,hogy lányaim lesznek.Már szinte a terhesség elején tutira biztos voltam mindig,hogy ismét csajom lesz:)

2011. jan. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A fiammal 14 hétig hánytam, volt, hogy napokig banánon éltem. Na nem azért mert az jól esett, de azt volt a "legjobb" kihányni, annak visszafelé sem volt ocsmány íze:)

Most sajna még nem tudom mi lesz, de most egyszer hánytam és rosszul is csak kb két hétig voltam.

2011. jan. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lányom is született, fiam is. Soha nem voltam rosszul, egyszer sem. Soha nem kívántam se édeset, se sósat, se semmilyet. A hasam formája pedig mindkettőnél egy gigantikus gömb volt. Ezekben a dolgokban csak nagyanyáink hittek.
2011. jan. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Én csak kíváncsi lettem volna ezekre a dolgokra nem mintha hinnék benne de lehet hogy van valami valóság alapja!Én az első terhességemnél nem tudtam buszra szálni mert a sok keveredett szagtól rosszul voltam állandóan szédültem sokszor hánytam!(Fiam lett)Most várom a második babámat eddig még semmi jele nincs se hány inger semmi de én fiúnak érzem igaz még nagyon az elején vagyok és én csak tükör tojást enné állandóan pizzával meg sós kiflivel!Pedig lányt szeretnénk nagyon!
2011. jan. 6. 11:16
 10/17 anonim ***** válasza:

Hamarabb hánytam, minthogy kimaradt a mensim. A 16. héten múlt el, tormát ettem erős pistával és savanyított káposztával minden reggelihez. Mindenki azt hitte, hogy fiam lesz, de nem :)


Anyukám 4 lánnyal egyszer sem hányt és csokit evett végig... Ő is állította, hogy ha ennyire máshogy reagálok, mint ő, akkor csak fiam lehet.


Szóval még a genetika sem számít ebből a szempontból. :)


36 hetes km.

2011. jan. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!