Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki pocakosan Rubint...

Van aki pocakosan Rubint Rékára tornázik?

Figyelt kérdés

Több Rubint Rékás fórumra is bukkantam ma,és szeretném elkezdeni a tornáját.Nem azért,hogy fogyjak hanem hogy egy picit fittebb legyek,mert nagyon el vagyok lustulva (többnyire itthon dolgozom,nem nagyon járok sehova,nem mozgok,csak tespedek egész nap)

Csak R.R torna érdekel,a jóga nem az én világom.


2011. jan. 5. 17:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"Nem én vagyok"


Ez aranyos volt :D

2011. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
19 hetesen mar boven tornazhatnal, sott ha az orvos engedi akkor mar 9 - 10 hetesen el lehet kezdeni...en a szules elotti napon is csinaltam...nagyon keveset hiztam es nagyon gyorsan vissza is fogytam...meg voltam elegedve vele
2011. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Étkezésre is odafigyeltetek?
2011. jan. 5. 19:33
 14/19 anonim ***** válasza:
1-2 vagyok. Hát igen, nálam ez a fő gond. Korábban nem voltam nagy étkű és a 20. hétig nem is volt gond, addig csak 1 kilót híztam (56-ról indult) Aztán olyan étvágyam lett, állandóan kopog a szemem és már 8 kilónál járok, 29 és fél hetesen...
2011. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem sajnos teljesen letiltottak a tornáról...és nem is fogok engedélyt kapni, a méhlepényem a belső méhszájon van teljesen...szóval előbb kérdezd meg a dokit, hogy minden ok-e veled...:)


15+4hkm

2011. jan. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nekem eddig a mellső falon és a fundusban tapad,méhszáj zárt,eredményeim is jók,úgyhogy nincs akadálya ha jól esik,gondolom.
2011. jan. 6. 09:57
 17/19 anonim ***** válasza:
Kedves 17.42-es válaszoló!Belinkelnéd mégegyszer a Rubint Rékás dvd letöltését ha megkérlek?Előre is köszönöm!
2011. jan. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Innen lehet letölteni:


[link]


Remélem Neked sikerül. Én nem próbáltam, de ahogy olvastam a kommenteket, elég sokat szenvedtek vele :) Nekem megvan eredetiben, fel akartam rakni a gépre, ha valakinek esetleg nem sikerül, el tudjam küldeni. De akkor rárakja az orosz szinkront. Letöltő oldalakon meg nincs fent :( Remélem sikerül letöltened! Mindenkinek kellemes mozgást, és boldog babavárást kívánok! :)

2011. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
ha nem probaltad honnan tudodo hogy nehez...nem nehez sott nagyon jol erezned magad a vegere es nem is lennel elfaradva...annak nehez aki elhizott es egesz eleteben a legmegterhelobb mozgas a huto nyitogatasa volt...a torna nem csak azert kell hogy ne legyunk dagi kismamak hanem az egeszsegedre nezve is nagyon fontos+a terhesseg vegere a baba is baromira elvezni...ha az orvos engedi akkor vetek nem tornazni terhesen
2011. jan. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!