Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki pocakosan Rubint...

Van aki pocakosan Rubint Rékára tornázik?

Figyelt kérdés

Több Rubint Rékás fórumra is bukkantam ma,és szeretném elkezdeni a tornáját.Nem azért,hogy fogyjak hanem hogy egy picit fittebb legyek,mert nagyon el vagyok lustulva (többnyire itthon dolgozom,nem nagyon járok sehova,nem mozgok,csak tespedek egész nap)

Csak R.R torna érdekel,a jóga nem az én világom.


2011. jan. 5. 17:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én most karácsonyra kaptam Réka DVD-t és bár nem vagyok egy kimondott fittness girl, azért szeretek mozogni és a terhesség alatt nem igazán mertem csinálni semmit. Bár nem tartom valami nagyra ezt a Schobert-Rubint őrületet, meg kell hogy mondjam nagyon jó Réka DVD-jére tornázni. Egyáltalán nem megőrltető, nagyon kellemesen átmozgat, végig hangsúlyozza, hogy vigyázzunk a pocira ne húzódjon stb, szóval én szívből ajánlom!

29 hetes

2011. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz vagyok, azért azt nem olyan kellemes minden alkalommal meghallgatni, hogy a 28. hétig 3 kg-ot hízott...:)
2011. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én mindkét terhességem alatt Rékára tornáztam.

Jó nagyon a terhestornája, 3*20 perc a 3 trimeszterre.

Amúgy nem terhesen is ezt a tornát csinálom, csak végzek pluszban hozzá hasat is.

A 3. trimeszter tornája a legjobb, én azt csináltam egész terhesség alatt, mert ott van egy pici felsőtest is benne, és szerintem az fontos terhesség alatt (hogy ne fájjon a derék és a hát a nagy pocaktól).

2011. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
3. vagyok, ja igen, néha csukd be a füledet, mert néha mond hülyeséget :)
2011. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hány hetesen kezdted el?Én most vagyok 19 hetes,eddig nem mozogtam,de jól esne szerintem nagyon.
2011. jan. 5. 17:25
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

3-4.vagyok.

Nyugodtan kezdd el, nem baj, hogy 19 hetes vagy.

Ha érzed, hogy húzódik a hasad, vagy feszül, akkor hagyd abba. De biztos jól fog esni.

2011. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
1-2 vagyok:) Én most kaptam 1,5 hete karácsonyra, előtte egyáltalán nem mozogtam semmit, de ez olyan jól van felépítve, hogy nem fulladsz ki tőle!
2011. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azért várok még :)

2011. jan. 5. 17:32
 9/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy Te tetted-e föl azt a kérdést, ahova belinkeltem a letöltő oldalt, de én mindenkinek szívből ajánlom Rékát! Terhesség előtt Norbira tornáztam, kismamaként Rékára, szülés óta Réka egy másik edzésprogramját és a "régi" Norbi DVD-t váltogatom. Nem vagyok a "hívük", de nagyon jó az, amit csinálnak! Nem megterhelő, és nagyon eredményes. Mozogni jó, akár terhes vagy, akár nem. És tényleg Réka nagyon odafigyel a kismama tornán is, hiszen Ő is kismamaként csinálja. Én is mindig nyújtogattam Neki a nyelvem, mikor elmondja, hogy milyen keveset hízott, de amúgy nagyon ari a torna közben is :) Tényleg, csak ajánlani tudom! :) Sok sikert és boldog babavárást!

2011. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok,de olvastam.köszönöm
2011. jan. 5. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!