Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ti vesztek kocsicipőt...

Kismamik ti vesztek kocsicipőt a babára? Ha igen milyet? 4-5 hónapos babára szandát adtok nyárra?

Figyelt kérdés
Első babánkat várjuk és teljesen tanácstalan vagyok cipőcske vásárlásban!Nem tudom kinek mi a tapasztalata.Az overálunknak nincs talpa és arra gondoltam valami vastagabb cipőcske kell azért nem a lábára?Március elején érkezik a baba.
2011. jan. 5. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát cipőt még nem fogsz tudni a kis lábára húzni, jobb az olyan kis mamusz szerűség ami jó bundás...mondjuk jobb egy olyan overál is (főleg kintre, babkocsizáshoz) aminek van talpa is(lábas és le sem lehet venni a talp részét..sztem újszülöttnek ez a legjobb ).....4-5 hósank sem kell szandi nyárra, szerintem elég egy kis zokni....szerintem cipő majd következő télre fog csak kelleni,meg őszre esetleg...de most inkább vmi egyszerűbbet válassz mert nem könnyű a lábukra cipőt adni....


remélem tudtam segíteni!!

2011. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

(azért írtam az egybe zsákot mert márciusban még elég rossz idő szokott lenni...tavaly havazott márc.15-én !!!


előző voltam ....

2011. jan. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amíg hideg van, és nincs az overállnak talpa, akkor vegyél vastag zoknit, azt húzd rá a babádra, vagy olyan vastag mamuszfélét. Úgyis rugi lesz rajta, nem fog nagyon kilógni a lába szára.

Aztán tavasszal lekerül az overáll, viszont még mindig pici lesz a babád, valószínű rugit fog hordani, vagy ha nem, akkor pici nadrág pici inggel/blúzzal, akkor jöhet a pici zokni, de cipő felesleges.

Nyáron pedig nagy melegben lehet mezítláb.

Utána meg már belejössz :)

A lényeg, hogy most egyenlőre vegyél egy darab vastagabb mamuszkát (zoknit), hogy a márciusi sétákhoz legyen valami az overállhoz.

2011. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

En is vastag tutyit vennek.

pl ilyet:

[link]

2011. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kis textilcipellőt már nagyon sokfélét találsz.Másra nem érdemes költeni,de ennyi idős babának egy szép zokni is megteszi,még ülni se tud.
2011. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs,a kora tavaszt is kérdezted. Ha van az overallnak lábfeje + egy kis takaró + babakocsinak a lábzsákja már nincs külön cipőcskére szüksége. Ha jobb idő lesz ez is sok. Hosszabb időre csak 1-2 hét után hozhatod ki,akkor meg már itt az április.
2011. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én vettem egy hasonlót, mint amit előttem valaki linkelt, csak a szára magas zokni féleségben végződik (nem Brandonos).

Nekünk is márciusi baba lesz. A nyáron én még nem gondolkodtam... Nem hiszem, hogy kell még nekik olyan korban a szandál.

2011. jan. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
januári babámon télen zokni, nyáron is zokni volt, vagy mezitláb vittem. Én például képtelen voltam kocsicipőt adni a lábára, egyszerűen nem tudta felvenni.
2011. jan. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én babám június közepi lesz, de én nem gondoltam kis szandált venni neki, csak zoknicskát, vagy ilyen mamuszkát, ha esetleg rosszabb idő van...

Egyrészt elég drágák is a babacipők, 10 perc alatt kinövik, és amúgy is csak akkor lesz már haszna, ha totyorogni fog:) Akkor meg majd vehetünk "hetente" másikat:)

Szerintem is vegyél neki pl, lábzsákot..vagy bármit, amivel el tudod takarni a pici tappancsait a hó-hideg-fagy-szél elől!

2011. jan. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!