Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Volt hasonló...

Mit tegyek? Volt hasonló tünete valakinek? Mivel kezelték?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor szúr a hasam, alul.30 hetes vagyok. Napközben ki se tudok egyenesedni ha szúr, éjjel sokkal rosszabb, akkor ha megmozdulok, rögtön beszúr, amire felébredek és meg se bírok tőle moccanni. Pár hete van ez így.
2011. jan. 5. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
a kezelés még 10 hétig eredménytelen lesz, aztán csodák csodájára egyik pillanatról a másikra elmúlik a fájdalom. Ez természetes, tágulsz, helyezkednek a csontjaid, nincs rá hatásos gyógymód. Nekem egyedül úszás közben nem fájt, de mégsem úszhattam 3 hónapig folyamatosan...
2011. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaaaj ne is mondd!!!! Tudom miről beszélsz, szörnyű! Nekem 1-2 hétig volt, az utóbbi pár napban csak ritkán. Elég kellemetlen mert még dolgozom és folyton kérdezik mi a bajom, hogy félig görnyedve támaszkodva bírok csak állni. Szerintem erre nincs kezelés...
2011. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk. Én is ezzel szenvedek, csak nekem még mellette van nagyon enyhe menszi szerű fájdalmaim is, plusz a csípőm is ki van egy hete.

Én szoktam ilyenkor langyos-meleg zuhanyt venni, mert utána már nem annyira vannak ezek a tünetek, kellemesebbek.


30 hetes

2011. jan. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!