Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kivancsi lennek hogy, ajanlato...

Kivancsi lennek hogy, ajanlatos-e terhesen hajat meliroztatni? Kb 6 hetesen?

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Meliroztatni lehet, mert az közvetlenül nem ér hozzá a fejbőrödhöz. A festés a gázabb, mert ott felszívódhat a festék. De jól szellőző helyen csináltasd és akkor nem lesz semmi baj.
2009. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz én is így tudom, hogy melíroztatni lehet, tényleg csak a szagával van némi gond.
2009. jan. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
a mai hajfestékek, mind amit a fodrász mind amit te veszel a boltban nem károsak se rád se a magzatra a börödön keresztül. se festéstöl, se melírozástol az egész terheség alatt nem lesz bajod. de az igaz hogy a belélegzett festékgöz, szédülést okozhat, émejgést, ezért jól szellözö helsyiségben kell csinálni.
2009. jan. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok és végig festettem/festetem hajamat.
2009. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hú csak én nem futok össze lenőtt haju pocakos nőkkel? Dokim azt mondta hogy csunya világot élnénk ha bejutna a szervezetedbe a "hajfestékkel" annyi káros anyag ami a babádat veszélyezteti. Jobb ha te is a dokidat kérdezed ez ügyben, még is csak ő a szakember,ill a fodrászod:D
2009. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
alepontozott harmadik vagyok. aki annyira okos hogy tudja hogy káros, miért nem nyilatkozott miután lepontozott? fodrász vagyok és tanultuk is hogy maga a festék nem káros. ha az lenne a dobozra is rá lenne írva hogy kismamáknak nem ajánlott, vagy tilos. stb...
2009. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia


Én is úgy tusom, hogy a mai festékeket lehet használni. Nekem ezt a dokim is és a védőnőm is mondta. Én is használok. Én ammónia menteset vettem, igaz az csak színező. Tehát bátran lehet szépítkezni!!!

UI: Sminkelni is lehet az sem káros. Ezt csak azért írom, mert engem rendszeresen megszólnak, hogy a smink az káros a babára.

2009. jan. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A barátnőm fodrász és elég sokáig dolgozott,hajat festett,stb.Én 31hetes vagyok,3szor melíroztattam a hajam.
2009. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is igazad adok a fodrász tanulónak, a mostani hajfesékek nem károsak, a szaga az amivel gond van. Csak közlöm, hogy sok sok tíz évvel ezelőtt a festékek dobozára rá volt írva, hogy kismamáknak nem ajánlott., ugyanúgy ahogy a gyógyszerekre is rá van írva a figyelmeztetés. Ha nagyon aggódsz, akkor ne festett, csak melíroztass, az már tényleg nem ér még véletlen sem a fejbőrödhoz, meg aztán ugye tudjuk, hogy maga a haj, az már nem élő valami, hanem elszarusodott elhalt dolog. Úgyhogy még felszívódni sem tud.
2009. jan. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!