Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csajok! Van még itt olyan...

Victory82 kérdése:

Csajok! Van még itt olyan kismami, akit petefészekcisztára műtöttek, miközben már babát várt?

Figyelt kérdés
Engem múlt hét szerdán műtöttek,vasárnap leszek 18 hetes.Szívesen beszélnék erről veletek.
2010. dec. 24. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Látom még nem kaptál választ... Én is azon szerencsések közzé tartozom, akik nem mentek át ilyesmin. Viszont van ismerősöm, akit műtöttek terhesség alatt. Egészséges nagy lánya van már.
2010. dec. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőmnek is igy volt.de őt nem mütötték terhesség alatt.csak hasfalon keresztül leszivták neki.császárral szült és akkor kivették a cisztát is.de nem a ciszta miatt lett császáros.és egészséges kisfia van.
2010. dec. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm szépen,hogy válaszoltatok:)Nekem 6 éve kivették a jobb petefészkem felét,akkor is ciszta miatt.5 hetesen mentem először dokihoz,akkor már 6 cm-es volt a ciszta.Utána kicsit kisebb lett,aztán most 9.-e körül elkezdett fájdogálni a hasam bal oldala.Másnap már mentem is a dokihoz és már 9 cm volt a ciszta,akkora pontosan,mint a baba.3 nap múlva már be is kellett feküdnöm és 15.-én műtött a dokim:(Most már a 10cm-es sebem mellé van egy 15 cm-es is.Szerencsére jól vagyunk mind a ketten,hétfőn jöttünk haza.Csak az a rossz,hogy minden nap vérhígítót kell beadnom a combomba.Képzeljétek el,még a vérvételnél sem nézek oda.De már egész jól belejöttem:)Írjatok még,minden véleményt szívesen fogadok!
2010. dec. 26. 21:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy hány db vérhigítót írtak fel Neked és mennyit váltottál ki, de én csak 10-ből 6db-ot használtam el és ott is hagytam ki egy-egy napot, csak kétnaponta.

De látom ezzel nincsen gondod? Gratulálok, nagyon ügyes vagy!!!

Baba miatt ne izgulj, egészséges lesz!!!

2010. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia,


Ne haragudj, hogy megkérdem, de melyik kórházban voltál? Nem értem miért nem laporoszkópiát csináltak. Lehet hogy a heg miatt? :( Engem tavaly februárban többszöri asztalcsapkodás után végre megműtöttek, akkor volt 6 centi a cisztám. Addig azt mondták, hogy semmi gond, ezzel el lehet éldegélni, másnak is ment. Nevetséges... Három pontos műtétet csináltak, tehát egy egy centis kicsi heg van a két petefészkemnél, egy meg nem is látszik, mert a köldökömön át vezették le a kamerát. Nem kellett utána semmiféle vérhigítót szednem. Egyszerűen nem értem, hogy miért vágtak. Légy szíves írd meg, hogy mit mondott az orvos. Az elsőt még értettem, mert akkor ugye kivették a felét, na de most???? :(

A lényeg, hogy jól vagytok mindketten. :) Én ma vagyok 17 hetes. :)


Szép Napot!

2010. dec. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!10 db vérhígítót írtak fel,már csak 3 db van szerencsére.Nekem minden reggel kell szúrni,azt mondták a kórházban.Ma már nem is fájt annyira:)Miskolcon a Semmelweisben műtöttek.Azért nem laparoszkópos volt a műtétem,mert nem tudta volna a doki kivenni a 9 cm-es cisztát és a babára is vigyáznia kellett.Most sem sok maradt a petefészkemből sajna,de a lényeg,hogy nem lett semmi baj.Az előző műtétnél keresztben vágtak,mint a császárosokat,most pedig hosszában:(Tudtunk a cisztáról,de 5 cm alatt nem szokták műteni,nekem viszont nagyon hirtelen nőtt ekkorára,szinte napok alatt.Viszont nem szólhatok egy szót sem,mert elsőre összejött a tesó,ráadásul a doki szerint a már műtött petefészkemnek köszönhetem,mert a bal már nagyon csúnya volt.A vérhígítót a kórházban is kaptam 4 napig,trombózis ellen van,azt mondták.A jövő héten megyünk az AFP utáni UH-ra,kíváncsi leszek,hogy kiderül-e,hogy Bogi vagy Marcell lakik odabent:)Köszi a válaszokat,írjatok,ha van kedvetek!
2010. dec. 27. 12:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia,


én voltam az értetlenkedő, így már világosabb... :) Lényeg, hogy jól vagytok, köszi a választ.

2010. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!