Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Görcsölt már be valaki miközben?

Görcsölt már be valaki miközben?

Figyelt kérdés

Miközben (nagy) wc-n volt? Nem erőlködtem egyszer csak jött egy nagyon erős görcs, aztán még egy és még egy. De borzasztó erős volt. Mi lehetett ez? Menjek orvoshoz?

Nincs itthon magne B6 sem....


2010. márc. 30. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, azt mondták, az az oka, hogy a baba elnyomja a beleket, és azok görcsölnek. Nagyon rossz és fájdalmas volt, de nem jelentett problémát. Ha aggódsz, szólj a dokidnak.
2010. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem pont tegnap volt ez :S Télleg nagyon rossz de egy perc után elmúlt.Állítólag azért van mert télleg kicsit megerőltetted magad,és hát a belek is ott vannaka közelben:) Nekem azt mondták ez normális!:)Utána döljek le egy kicsit ha van rá lehetőségem és nyugodjak meg!:)
2010. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat, meg is nyugtattatok, mert tényleg múlik a görcs. Lefeküdtem egy kicsit, így sokkal jobb. Hát ez nagyon durva volt.... :O

Köszönöm!

2010. márc. 30. 11:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia!Sajnos én is hajlamos vagyok rá,mai napig görcsöl nagy dolog előtt is és közben is a hasam,de hál istennek a kiscsajnak semmi baja emiatt:-)33 hetes kismami
2010. márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Hány hetesek vagytok, hogy görcsöltök??? Mikortól várható??? Csak hogy ne lepődjek meg...köszi :)

12 hetes km

2010. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ennek nagyon örülök, hogy a babámnak nincsen semmi baja emiatt, végülis tényleg csak akkor görcsöl, de akkor le tudnám marni az arcom.... :O


Én 17 + 3 hetes vagyok, reméljük nálad nem lesz ilyen probléma! :D

2010. márc. 30. 14:07
 7/12 anonim ***** válasza:

szia.sajnos nálam is előfordul az ilyesmi.nem kellemese.de nem kell megijedni.


32+6 hetes km

2010. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10:50 vagyok én még csak 6hetes vagyok :)
2010. márc. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok! A kérdésem még az lenne, hogy van valakinek valami módszere, hogy egy kicsit könyebb legyen? Mert már utálok wc-re menni, nagyon fáj rendszeresen. Szedek Béres Magnézium + B6-ból napi egyet, de nem segít. :(


NNagyon szépen köszönöm!

2010. ápr. 7. 09:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia, én ma vettem Guttalax cseppet. Nekem a nagy dologgal is bajom van. :(
2010. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!