Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bizonytalan lettem, vagy csak...

Bizonytalan lettem, vagy csak megijedtem?

Figyelt kérdés

Pozitivat teszteltem kétszer is. Gondolom kétszer a teszt nem hazudik, főleg nem pozitivat. Orvosnál még nem voltam, de kicsit úgy érzem hogy megijedtem. Első baba, én 5 hónap múlva fejezem be az iskolát. Munkanélküli vagyok. Szakmám, érettségim van, párom mellettem, de sokan korainak tartják. Fél éve vagyunk együtt párommal, ebből 4 hónapja lakunk együtt. Nyárra terveztük volna lagzit. 24 éves vagyok.

Szerintetek miért nem tudom elengedni magam?


Tüneteimet is leirom nektek: megjön érzés, cici érzékenység, haspuffadás, teltség érzet, kivánóság (enyhén) álmosság, éhség érzet, sűrű pisilés.


2010. dec. 16. 12:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nálam is igy volt. Hogy a mostani páromnál nem féltem ha be csúszik. És terveztük mi, csak jövőre. De jobb ez igy.

Boldog babavárást nektek is :) köszi hogy irtál.

2010. dec. 16. 15:10
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia,


Semmiféle gond nincs azzal, hogy fél éve vagytok csak együtt, lehet már most is jobb és kiegyensúlyozottabb a kapcsolatotok, mint másnak évek után. Nem kell figyelni a rosszakarókra... Azokból sajnos mindig van. Párommal 8 hónapja voltunk együtt mikor idén szeptemberben pozitívat teszteltem. :) Sőt jobbat mondok! Amikor én érkeztem, akkor anyukámék 9 hónapja ismerték egymást. Hihi

Idén volt a 31. házassági évfordulójuk. Ez a pici angyal a pocakodban nem véletlen választott Titeket! :)


Üdv, Szép napot!


G.

2010. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy köszönöm szépen. Anyukámék is fél év után házasodtak össze. ennek 33 éve :D

Igen rosszakaró van, ki is mutatkozott. Gratulálok neked is :)

2010. dec. 16. 15:45
 14/16 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok. Okkal történik minden..mi már az első hónap után beszéltünk ilyenekről...pedig hidd el, én aztán nem vagyok az a született anya típus...sőt...úgy gondoltam 30 előtt kizárt nálam és, hogy a húgom sokkal előbb lesz anyuka, mint én. De valahogy, ha megtalálod azt a valakit, az képes ennyire megváltoztatni...hogyha valaki nekem egy éve azt mondta volna, hogy jövő ilyenkor 3 hónapos terhesen Franciaországban fogod a kismama blogokat bújni, azt válaszolom, hogy elment az esze.

Nem a fél vagy a 10 év számít, hanem amit érzel.

Üdv és..

Kívánom, hogy könnyen átess az első trimeszteren:):)

2010. dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Én sem gondoltam volna még a nyáron amikor buliztam, hogy én karácsonyra tesztelni fogok pozitivat, és hogy megtalálom azt az embert akire mindig is vágytam:)

Gratulálok és remélem szerencsével leszünk túl az első trimeszteren. Boldog szép babavárást kivánok :)

2010. dec. 16. 16:22
 16/16 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Kedves utolsó! Én írtam h másfél hónap után teszteltem pozitívat. Én Spanyolországba költöztem ki a párom után nyelvtudás nélkül, aki magyar, de itt él. Én is féltem, de szoros a kapcsolatunk. Sosem tudni mit hoz a jövő tényleg! :) Mindenkinek sok boldogságot. 34 hetes
2010. dec. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!