Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » November 12-én volt az utolsó...

November 12-én volt az utolsó menstruációm első napja! Többi lent!?

Figyelt kérdés
Múlthét péntek este már halvány pozitívat teszteltem, utána pedig egyértelmű pozitív tesztem volt szombat, vasárnap, és hétfőn is. Még karácsony előtt el szeretnék menni orvoshoz, jövőhét szerdán! Mit fog látni a doki, szívhang esetleg?
2010. dec. 15. 18:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:


Nekem is csak pici cici érzékenység, bár pár nap alatt hol erősebb, hol gyengébb.Amúgy semmi extra.Mondjuk 2 napja fáj a fejem, ami rám nem jellemző.

Mindenképpen megírom, h mi lett.


xaran

2010. dec. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

most beszéltem a dokival, hétfőn tel. aztán vmelyik nap tali vele :)


xaran

2010. dec. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Akartam neked emailt írni ahogy ígértem, de nincs megadva, így ide írok!:)


Tegnap voltam dokinál, és megállapította hogy van már petezsákom, és szikhólyagom is, sajna babát még nem látott!:( 1cm-es a petezsák, azt mondta valószínű kicsit később fogant ezért nem látszik még, de két hét múlva megyünk megint!

[link]

0/k%25C3%25A9p.jpg

Veled mi a helyzet, voltál már dokinál?

2010. dec. 24. 09:34
 24/27 anonim ***** válasza:
Jaj, szia! Beállítottam, most már tudsz! :) Különben én is pont voltam tegnap magánrendelőben, 10 mm petezsák, benne szikhólyag. :) Ami érdekes, hogy menzitől 6+3 vagyok, a méretek (és gép) szerint 5+2. Ez a hosszabb ciklus miatt lehet.
2010. dec. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Látom, hogy 5+6 hetesnek vélt a gép.
2010. dec. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
5 hét 6 naposnak....!!
2010. dec. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Írtam emailt!:)))
2010. dec. 24. 11:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!