Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » November 12-én volt az utolsó...

November 12-én volt az utolsó menstruációm első napja! Többi lent!?

Figyelt kérdés
Múlthét péntek este már halvány pozitívat teszteltem, utána pedig egyértelmű pozitív tesztem volt szombat, vasárnap, és hétfőn is. Még karácsony előtt el szeretnék menni orvoshoz, jövőhét szerdán! Mit fog látni a doki, szívhang esetleg?
2010. dec. 15. 18:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Attól függ hány naposak a ciklusaid, és mikor volt PÉ-d. Nekem november 8-án volt az utolsó menzi első napja, átlag 31 napos ciklusok. Én is pénteken teszteltem pozitívat reggel, bár nagyon halványat.Tegnap voltam hüvelyi ultrahangon, a doki csak egy kis foltot látott.
2010. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ha jól sejtem november 28-án volt Pé!:)
2010. dec. 15. 18:51
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint rövidebb ciklusaid vannak? Igen, ott körül volt nekem is. Szerintem betöltött 6 hét előtt ne menj még.
2010. dec. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Még megkérdezhetem milyen tesztet használtál?
2010. dec. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nekem is kb 31 naposak pedig! Ja azt lehagytam, hogy péntek este már halványka pozi volt, de csak vasárnap kellett volna megjönnie. Akkor aztán már teljesen egyértelmű pozitív volt.
2010. dec. 15. 18:59
 6/27 A kérdező kommentje:
Vaterás One Step, és szintén Vaterés Wondfo teszteket! Mind a 4 pozitív volt. Holnap pedig kipróbálok egy patikában vásároltat is.
2010. dec. 15. 19:00
 7/27 anonim ***** válasza:
Nekem csütörtökön kellett volna. Én Gravi-HCG-t használtam, 20-as érzékenységű. Amiket írtál nem ismerem az érzékenységét, de ezek szerint hamarabb kiderült, mint nekem.. :) Azok mennyire érzékenyek?
2010. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Az első 10, a második 25! De a 25-ös sokkal jobban mutatta! Nekem is Gravi van itthon, meg Gabriel! Még nem tom melyiket próbálom ki holnap.:)

Azért akarom Karácsony előtt a dokit, hogy a közeli rokonoknak már tudjuk ezt mondani ajándékképen Karácsonyra! De csak akkor akarom, ha a doki is rábólint, hogy minden ok.

2010. dec. 15. 19:06
 9/27 anonim ***** válasza:

Akkor a legjobb, ha felhívod a dokidat, és meg fogja mondani, hogy mikor menj. Bár nyugodtan mondhatod neki, hogy szeretnél menni Kari előtt :)


Minden jót kívánok neked, de mindenképp írd meg, hogy mikor mész és mit látott :)!

2010. dec. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

oké!

Lehet majd írok inkább az emailodra!:)

És akkor én is kíváncsi vagyok veled mi van!:))

2010. dec. 15. 19:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!