Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » November 12-én volt az utolsó...

November 12-én volt az utolsó menstruációm első napja! Többi lent!?

Figyelt kérdés
Múlthét péntek este már halvány pozitívat teszteltem, utána pedig egyértelmű pozitív tesztem volt szombat, vasárnap, és hétfőn is. Még karácsony előtt el szeretnék menni orvoshoz, jövőhét szerdán! Mit fog látni a doki, szívhang esetleg?
2010. dec. 15. 18:43
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Azért akinek van tapasztalata, azoknak várom a válaszát!:)
2010. dec. 15. 19:10
 12/27 anonim ***** válasza:
Nyugodtan! :)
2010. dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 7.-én volt az utolső mensim első napja, kb 30 naposak nekem is, és ma voltam uh-n és a doki még nem sok mindent látott, petezsákot benne sejthető Ys-sel.

Szerintem még azért várj egy kicsit a bejelentéssel...

Tudom hogy karácsony meg izgatott vagy, de még nagyon fiatal terhesség, nekem sajna már volt két nem sikerült terhességem, és nincs rosszabb mint mikor előre bejelented, és utánna látni az arcukat!

Mindenesetre irány a doki megerősítésre, és garatula!!!!

2010. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves tanácsot, és lehet így is lesz!:)

De a dokira már nagyon kíváncsi vagyok mit mond!

2010. dec. 15. 19:45
 15/27 A kérdező kommentje:
Mondjuk a bejelentés az csak közeli rokonoknak lenne, szülök, és tesók!
2010. dec. 15. 19:45
 16/27 anonim ***** válasza:
nekem nov. 11.en volt utoljora...en is gondoltam ra hogy megyek meg Kar. elott de mivel masodik baba igy tudom hogy nem sokat fog latni es ugyis visszahivna 8-9 hetesen...en inkabb varok...nem gorcsolok nem verzek ezert az en esetembe nem indokolt a vizsgalat...majd jovore...ha te meglepetesned szanod az elso uh kepet akkor viszon erdemes menni mert nagy orom lesz a csaladnak...az elso gyerekkel en is voltam mar 4 hetesen...jo lenne ha utolso napra hagynad 23.-24.re (bar nem tudom hogy akkor rendel-e a dokid mert akkor toltod a 6 hetet es valoszinuleg mar verni fog a kis szive...
2010. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Megpróbálom akkor húzni még egy-két napot, bár nem hiszem hogy 24-én rendel az orvos!:(
2010. dec. 15. 20:48
 18/27 anonim ***** válasza:
Szia. Nov 5-n volt az utsó mensimm első napja. Kedden voltam elöször dokinál, mert én használok utrogestant, és kellett iratni illetve már kíváncsi voltam. 5mm-es petezsákot látott, de jó helyen, jan. 4-én kell mennem legközelebb.
2010. dec. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is nov 12-n volt a menszeszem első napja, bár nekem akkor olyan furán jött meg.Így tehát nekem is vasárnap kellett volna, h megjöjjön de semmi.Tegnap reggel halvány pozit teszteltem clearblue-l.A jövő hét elején szeretnék menni a dokihoz, mert én az idén túl vagyok 2 vetélésen.

Ja és jól számoltad, nekem pl.26-n fogant kalkulátor szerint és most vagyok 4 hetes és 6 napos.

Neked milyen tüneteid vannak, ha megkérdezhetem?

Jó babavárást! :)

2010. dec. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Nekem is azt írja mára hogy ma vagyok 4 hetes és 6 napos! Nekem 28 volt a fogantatás napja, vagy 29! Eddig semmi extra tünete nincsen, nem nagyon vettem észre magamon változást. Legalábbis olyat nem ami nagyon feltűnt volna. Kicsit fáradt voltam mostanság, de az lehet a munkahelyem miatt is, mert sok a meló. Esetleg egy kis ciciérzékenység még, de az olyan kicsi mértékben, hogy észre sem veszem. Neked vannak már tüneteid?

Mindenképp írd meg mi volt a dokinál!!!!!:)))

2010. dec. 16. 08:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!