Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesek! Hogy bírjátok a...

32 hetesek! Hogy bírjátok a hétköznapokat?

Figyelt kérdés
Reggel elviszem a fiam az oviba, gyors rendrakás itthon és utána már is hulla vok.Nincs energiám semmire, állandóan fárat vok. Az első terhességemet sokkal jobban birtam, pörögtem.De nem akarom hogy a család lustának higgyen.
2010. dec. 13. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 32 hetes vagyok. Bár nálunk első baba, ha lenne már egy gyerkőc, nyilván sokkal nehezebb lenne. Egyelőre bírom a strapát, dolgozom minden nap, este meg még vacsora főzés, házimunka stb. Karácsonytól viszont már otthon leszek, addigra szeretnék a tempóból visszavenni mert én is érzem, hogy már fáradékonyabb vagyok.

2010. dec. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Viszonylag elég jól bírom. Viszont kisfiam délutáni pihenője alatt már nekem is aludnom kell egy picit, mert ritka fáradtnak érzem magam. Különben meg megy a házimunka ezerrel, csak a pocakom az ami lassítja egy kicsit a dolgokat.
2010. dec. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!