Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam dokinál. Azt...

Tegnap voltam dokinál. Azt mondta, hogy fel vagyok fázva. Ez okozhat valami problémát a babának?

Figyelt kérdés

Kaptam rá gyógyszert, és egy hét múlva kell visszamennem. A húgyhólyagom és környéke elégé fáj. Iszok kamilla teát, eszek gyümölcsöt és pihenek. Mit tehetek még? A babának lehet tőle valami baja?

Soha nem voltam még felfázva! 24 hetes kismama


2009. jan. 20. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj! Ilyen és hasonló esetben orvoshoz kell fordulni és az ott kapott utasítások szerint eljárni. Nem szabad semmilyen házi módszerrel sem kísérletezni. Ilyenkorra már a babának minden létfontosságú szerve kifejlődött, a gyógyszerek sem jelentenek rá semmilyen veszélyt.
2009. jan. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A kamilla teát, pihenést és gyümölcsöt nem mondta tegnap a doki. Azokkal azért nem csinálok bajt?

A gyógyszert természetesen szedem, és azért mentem dokihoz, mert nem itthon akarom kikezelni. csak elégé megijedtem, mert soha nem voltam még felfázva és nem tudom, hogy ilyenkor mit lehet és mit nem? Mi az ami segíti a gyógyulást?

2009. jan. 20. 09:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!