Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kell magammal vinni a...

Mit kell magammal vinni a szülészetre Győrbe?

Figyelt kérdés
35 hetes terhes vagyok, Győrben fogok szülni. Tudna valaki segíteni abban - aki szintén Győrben szült mostanában - hogy mit kell bevinni a kórházba a babának? pl. pelus, rugi (kell-e egyáltalában) stb.
2009. jan. 17. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Fél éve szültem, szerintem azóta nem sokat változott a helyzet. Pelenkát azt szerintem vigyél amibe pelenkázod a babát mert talán hármat adnak egy napra, és textil pelust is a feje alá, vagy megtörölni a száját. Törlőkendőt a popsijára, és valamilyen popsikenőcsöt. Rugit azt nekünk az első nap még adtak a babára, utána már a sajátjában volt. Ja és én még egy bébitakarót is ajánlanék amivel betakarod. Ha szoptatni akarsz nekem ajánlottak fejő gépet is mert nehezen tudott a baba szopizni, és rettenetessen bedurantak volna amúgy a melleim. Egyenlőre ennyi, de ha még valami eszembe jutna, még írok.
2009. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én szeptemberben szültem Győrben. Az előttem lévő jól leírta. Mondjuk mellszívó nem feltétlen kell, mert van a kórházban elektromos, azt mindenki használhatja. Nem tudom popsikrémet írt-e, az is kell. Ruhát is vigyél, mert a kórházitól kislányom kipattogott, mert azokat fertőtlenítik.Ha bármi van ,még kérdezz nyugodtan.
2009. jan. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!